| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Style > Obraz do każdego pomieszczenia

Obraz do każdego pomieszczenia

Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo przestrzeni, możemy obrazami udekorować wszystkie pomieszczenia. Dostosowując dekoracje do własnych zapotrzebowań, gustownie uatrakcyjnimy obrazami całe mieszkanie. Nie wszystkie obrazy jednak pasują do każdego pomieszczenia. Czym się kierować?

Salon jest najbardziej reprezentacyjnym miejscem w mieszkaniu. Wybierając dekoracje do salonu powinniśmy skupić się na takich, które określą atmosferę całego domu. Obrazy w salonie mogą wyrażać naszą osobowość, przemyślmy dobrze zakup do tego pomieszczenia, gdyż  jest ono w pewnym sensie symbolem nas samych. Imponujące reprodukcje czy pełne charyzmy obrazy dużych rozmiarów będą strzałem w dziesiątkę. Intrygujące i przyciągające spojrzenie motywy w salonie, eleganckie i szykowne są zawsze modne.

Zobacz także: Wybieramy obraz: podstawowe zasady

Sypialnia powinna charakteryzować się wystrojem innym niż salon. Tutaj pragniemy mieć atmosferę bardziej spokojną, więc dzieła do sypialni zwykle są w stonowanych barwach, aby łatwo nam było przy nich zasnąć. Subtelne motywy pomagają się zrelaksować. Akt kobiecy będzie idealną dekoracją sypialni.

W gabinecie najlepiej sprawdzą się motywy wyraziste i nowoczesne, wykonane niestandardową grafiką. Dzieła w gabinecie powinny nas mobilizować do pracy, więc  tutaj postawmy na dzieła o mocnej kresce i wyraźnych barwach, aby patrzenie na obraz dodawało nam energii.

W dziecięcych pokojach warte polecenia są kolorowe grafiki i kolaże, pamiętajmy jednak, że nie mogą zginąć wśród wielobarwnych zabawek. Niezwykle ważne jest miejsce zawieszenia obrazu.

Zobacz także: Dekoracje ręcznie robione

Do łazienki najlepszy będzie fresk. Ważne jest, aby obraz nie wtopił się w wielobarwną glazurę, na której tle będzie wisiał. Jeżeli posiadamy sprawną wentylację, możemy zainwestować w akryl lub olej. Nie kupujmy jednak do łazienki obrazów malowanych na papierze, wilgoć może być dla nich wyzwaniem nie do pokonania.

Obrazy są elementem, który wieńczy dzieło. Tutaj dziełem jest elegancko urządzony pokój. Zawsze trzeba zwracać uwagę na to, czy wybrany obraz pasuje do stylu wnętrza.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo przestrzeni, możemy obrazami udekorować wszystkie pomieszczenia.
Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo przestrzeni, możemy obrazami udekorować wszystkie pomieszczenia.

CIT 2018. Komentarz (książka)299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Krawczyk

Szef Departamentu Korporacyjnego Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy. Jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w renomowanych kancelariach prawnych w Polsce i za granicą. Jej doświadczenie w zakresie prawa pracy obejmuje doradztwo w zakresie m.in. czasu pracy, zwolnień grupowych, nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy (z zachowaniem okresu wypowiedzenia i w trybie dyscyplinarnym), zakazów konkurencji, nawiązywania stosunku pracy z menedżerami zarządzającymi, obowiązków pracodawcy i pracowników, rodzicielstwa, chorób pracowników oraz sporów przed sądami pracy. Doradza jako ekspert z zakresu prawa pracy w procesach restrukturyzacji spółek i reorganizacji grup kapitałowych. Do jej klientów należą renomowane firmy i grupy kapitałowe z sektorów produkcyjnego, handlu detalicznego, wydawniczego, IT i usługowego. Często wyjaśnia sposób stosowania poszczególnych regulacji z zakresu prawa pracy na łamach prasy i w mediach. Specjalizuje się również w procesach przeprowadzania inwestycji, tworzenia joint venture, w transakcjach fuzji i przejęć oraz reorganizacji spółek. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Poznaniu, Europeistyki na tym samym wydziale ze specjalizacją prawo Unii Europejskiej oraz Wydziału Prawa i Nauk o Państwie na Uniwersytecie w Bonn, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa porównawczego. Odbyła staż w Komisji Europejskiej w Brukseli w Dyrektoriacie Generalnym Rynku Wewnętrznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK