| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Style > Programy dla domu

Programy dla domu

Programy komputerowe już na dobre zadomowiły się w naszym życiu. Nie potrafimy żyć bez programów pomagających nam organizować codzienną pracę i ułatwiających komunikację. Istnieje jednak grupa programów, na które czas znajdziemy dopiero w domowym zaciszu – i nie są to gry komputerowe.

Użytkowe

Autko - program przeznaczony dla użytkowników samochodów, ma za zadanie pomagać we właściwej eksploatacji pojazdu. Umożliwia wprowadzanie szeregu informacji eksploatacyjnych takich jak terminy przeglądów, terminy ubezpieczeń, przebiegi po jakich należy dokonać wymian różnych części itp. Piratom drogowym przyda się zapewne również monitoring mandatów (koszty i punkty).

Autko umożliwia również kontrolowanie wydatków na paliwo. Aplikacja nie pozbawiona jest jednak drobnych wad związanych ze skromnymi możliwościami konfiguracyjnymi, takich jak brak opcji wyłączenia pewnych monitowanych wydarzeń . Powoduje to konieczność wpisywania fikcyjnych dat aby uniknąć zbędnych komunikatów lub brak możliwości zamiany daty na przebieg w przypadku przeglądu gwarancyjnego. W przypadku monitorowania opłat za paliwo brakuje przebiegu co umożliwiałoby kontrolę spalania.

HaftiX - zabawny i zarazem ciekawy program dla wszystkich miłośników robótek ręcznych. HaftiX umożliwia konwersję obrazów cyfrowych (z plików lub z aparatu cyfrowego bądź skanera) na wzór haftu krzyżykowego. Po wczytaniu zdjęcie może zostać odpowiednio przycięte aby wybrać tylko interesujący jego fragment do konwersji.

Zobacz także: MyHouse - zaprojektuj wymarzony dom

Do wyboru mamy kilka zdefiniowanych zestawów kolorystycznych nici i możliwość zdefiniowania własnego.Po konwersji ukazywana jest symulacja efektu końcowego i jeżeli jest on satysfakcjonujący można wydrukować wzór, który posłuży do wyhaftowania na materiale.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Programy komputerowe już na dobre zadomowiły się w naszym życiu. Nie potrafimy żyć bez wielu aplikacji pomagających nam organizować codzienną pracę i ułatwiających komunikację.
Programy komputerowe już na dobre zadomowiły się w naszym życiu. Nie potrafimy żyć bez wielu aplikacji pomagających nam organizować codzienną pracę i ułatwiających komunikację.

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Hewalex Leszek Skiba

Firma Hewalex jest polskim producentem kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »