| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Porady internautów

Czy wiesz jak sprawdzić szybkość łącza internetowego?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeśli nasz łącze internetowe nie działa tak szybko jak zadeklarował nam dostawca usług, możemy to sprawdzić wykonując test. Jest to bardzo przydatna informacja, ponieważ często prędkość podawana przez dostawcę jest prędkością maksymalną, a nie gwarantowaną do czego możemy się później odwoływać. »

Czy wiesz co robić, gdy w komputerze nie ma dźwięku?

Aktualizacja: 25.07.2011

Czasami dźwięk w komputerze przestaje działać z niewiadomych powodów. Kilka wskazówek poniżej pozwoli nam na samodzielne rozwiązanie problemu zanim wezwiemy informatyka. »

Czy wiesz jak zmienić mp3 na audio?

Aktualizacja: 25.07.2011

Większość odtwarzaczy nie obsługuje formatu mp3, przez co nie możemy odsłuchiwać piosenek zgranych z komputera. Poniżej przedstawiam prosty sposób przerobienia pliku mp3 na audio. »

Czy wiesz jak usunąć Security Tool?

Aktualizacja: 25.07.2011

Security Tool, czyli fałszywy program antywirusowy,może zainfekować nasz komputer i stać się dla nas uciążliwy. Poniżej przedstawiam sposób na jego całkowite usunięcie. »

Czy wiesz jak usunąć konto z Facebooka?

Aktualizacja: 25.07.2011

Usuwanie konta na Facebooku nie jest czynnością prostą i i wymaga trochę czasu. Portal ten niestety komplikuje proces usuwania kont. Poniżej przedstawiam sposób na całkowite usunięcie konta na Facebooku. »

Czy wiesz jak przyspieszyć system Vista?

Aktualizacja: 21.07.2011

Użytkownicy systemu Windows Vista mogą skarżyć się na jego zbyt wolną pracę, dlatego poniżej prezentuję kilka wskazówek, które mogą wpłynąć na poprawienie wydajności tego systemu operacyjnego. »

Czy wiesz jak przywrócić pliki z kosza?

Aktualizacja: 25.07.2011

Jeśli przez przypadek usuniemy ważny dla nas plik, w żadnym wypadku nie musimy się martwić o to, że przepadł na zawsze. Najprawdopodobniej został umieszczony w koszu, z którego łatwo będziemy mogli go przywrócić. Oto bardzo prosty sposób. »

Czy wiesz jak zainstalować nową czcionkę?

Aktualizacja: 21.07.2011

System Microsoft Windows oferuje nam dość dużą liczbę różnych czcionek. Jednak jeśli potrzebujemy jakiejś wyjątkowej, musimy ją zainstalować sami. Na szczęście instalacja czcionek w Windows jest naprawdę bardzo prosta, co przedstawiłem poniżej. »

Czy wiesz jak podłączyć laptop do telewizora?

Aktualizacja: 21.07.2011

Podłączenie laptopa do telewizora jest bardzo przydatne, na przykład gdy chcemy obejrzeć ciekawy film, a mamy go zapisanego na dysku komputera. »

Czy wiesz jak czyścić klawiaturę w laptopie?

Aktualizacja: 12.07.2011

Jak wyczyścić zabrudzoną klawiaturę laptopa? »

Czy wiesz jak cofnąć wysłanego maila?

Aktualizacja: 28.07.2011

Wysłałeś przez przypadek wiadomość nie do tej osoby co trzeba? Możesz cofnąć wysłanego maila, jeśli używasz poczty Gmail. Musisz jednak działać z refleksem, a na pewno się uda. Oto prosta instrukcja, jak to zrobić. »

Czy wiesz jak sprawdzić, czy ktoś ma cię na liście Gadu-Gadu?

Aktualizacja: 12.07.2011

Dzięki tym programom sprawdzisz, kto ma twój numer GG na swojej liście znajomych. »

Czy wiesz jak ukryć komputer w sieci lokalnej?

Aktualizacja: 12.07.2011

Jeśli nie chcemy, aby nasz komputer był widoczny dla innych osób, możemy ukryć go w sieci lokalnej. Robi się to bardzo prosto. »

Czy wiesz jak usunąć pasek boczny w systemie Vista?

Aktualizacja: 10.07.2011

Chociaż pasek boczny to przydatna rzecz, musimy pamiętać, że niestety jest to obszar zasobochłonny - obciąża procesor i może sprawić, że inne programy będą działały znacznie wolniej. Oto prosty sposób na wyłączenie go. »

Czy wiesz jak wyłączyć reklamy w Gadu-Gadu?

Aktualizacja: 12.07.2011

Denerwujące reklamy Gadu-Gadu można łatwo wyłączyć za pomocą programu typu GG Banner Killer. Musimy jednak pamiętać, że to rozwiązanie nie jest zgodne z regulaminem Gadu-Gadu. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK