| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Czy wiesz jak zadbać o telefon komórkowy?

Czy wiesz jak zadbać o telefon komórkowy?

Współczesne telefony komórkowe zawierają w sobie coraz bardziej zaawansowane technologie i coraz więcej funkcji. Jak je chronić by nie uległy zniszczeniu? Oto kilka pomysłów:

Dobierz do swojego telefonu skórzany albo gumowy pokrowiec, który będzie go chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem.

Nie noś telefonu w kieszeni razem z kluczami, monetami i innymi metalowymi przedmiotami. Mogą łatwo uszkodzić albo porysować obudowę. Są także niebezpieczne dla takich dodatków jak aparat.

Zadbaj o czystość w miejscu, w którym przechowujesz telefon. Jeżeli trzymasz go w kieszeni, plecaku albo torebce, to sprawdź czy nie ma tam okruchów z jedzenia i drobnych śmieci, które będą mogły dostać się pod obudowę, gdzie mogą spowodować nie tylko uszkodzenie telefonu, ale też rozwój różnego rodzaju bakterii, które mogą zaszkodzić twojemu zdrowiu.

Nie kładź telefonu w miejscach brudnych, ponieważ sprzyja to dostawaniu się zanieczyszczeń do klawiatury, aparatu, złącz USB, ładowarki i zestawu słuchawkowego czy slotu na kartę pamięci.

Unikaj miejsc, gdzie telefon może ulec zawilgotnieniu i zamoczeniu. Powoduje to uszkodzenia całego telefonu.

Pilnuj, by twój telefon nie miał możliwości upadku na podłogę, a tym bardziej nim nie rzucaj.

Pamiętaj żeby ładować telefon do zupełnego naładowania i dopiero wtedy, gdy bateria się rozładuje. Pozwoli to na jej dłuższe użytkowanie.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

telefon komorkowy
telefon komorkowy

CIT 2018. Komentarz (książka)299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kisielewska

Starszy Konsultant w KDCP. Prawnik i Doradca podatkowy. Do 2015 r. senior konsultant w Ernst & Young, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w Zespole Zarządzania Wiedzą Podatkową Infosys BPO i w Departamencie VAT Ministerstwa Finansów. Jej specjalizacja obejmuje podatkowe i prawne aspekty obrotu towarowego, przede wszystkim w zakresie VAT, cła oraz regulacji dot. biokomponentów i biopaliw ciekłych. Audytor kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, m.in. w zakresie spełnienia kryteriów VAT – w tym należytej staranności, wymogów celnych, AEO i wymogów dot. wytwarzania i obrotu biokomponentami i biopaliwami ciekłymi. Przeprowadziła kilkanaście szkoleń z zakresu VAT i cła. Autorka opracowań w czasopismach branżowych na temat VAT, cła i obrotu towarowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji i szkoleń w zakresie VAT i cła. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżniona nagrodą Prof. Kodrębskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK