| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama

Porady internautów

Czy wiesz jak włączyć powiadamianie o nowej poczcie na pulpicie?

Aktualizacja: 06.10.2011

Jeżeli korzystasz z usługi pocztowej Gmail i przeglądarki Chrome, możesz włączyć funkcję, dzięki której na pulpicie twojego komputera będzie wyświetlane powiadomienia o nowej wiadomości. Wystarczy, że skorzystasz z moich wskazówek. »

Czy wiesz jak tworzyć książki na telefon?

Aktualizacja: 06.10.2011

Za pomocą programu Mobipocket Reader możesz stworzyć książki do czytania w telefonie. Sposób jest bardzo prosty. »

Czy wiesz jak zainstalować sterowniki na komputerze?

Aktualizacja: 06.10.2011

Kupiłeś drukarkę albo nowe głośniki, ale nie wiesz jak je zainstalować na komputerze? Postępuj według mojej porady , a przekonasz się ,że instalacja sterowników urządzeń jest bardzo prosta i nieskomplikowana. »

Czy wiesz jak uniemożliwić zamianę literek "z" i "y" na klawiaturze?

Aktualizacja: 25.09.2011

Przypadkowe naciśnięcie klawiszy ctrl+shift zmieni nasz układ klawiatury, co może być denerwujące i uciążliwe. Poniżej pokazuję sprawdzony przez mnie sposób jak to naprawić. »

Czy wiesz jak czyścić srebro?

Aktualizacja: 05.12.2011

Srebrna biżuteria, sztućce czy też inne przedmioty wykonane ze srebra po jakimś czasie ciemnieją i pokrywają się śniedzią. Poniżej przedstawiam jak za pomocą domowych sposobów przywrócić zaśniedziałym srebrnym przedmiotom dawny blask. »

Czy wiesz jak usunąć aplikacje na Facebooku?

Aktualizacja: 25.09.2011

Korzystając z portalu Facebook, a przede wszystkim z jego aplikacji musimy pamiętać, że udostępniamy nasze dane. Jeśli zrobiliśmy to nieświadomie, usuńmy te aplikacje z naszego profilu. Sposób wykorzystywany przeze mnie powinien pomóc i tobie. »

Czy wiesz jak znaleźć muzykę z filmu lub reklamy?

Aktualizacja: 25.09.2011

Użyta w filmie lub reklamie muzyka zapadła Ci w pamięć, ale nie znasz wykonawcy, tytułu ani słów piosenki? Ja w takich sytuacjach korzystam ze stron, które podaję poniżej. »

Czy wiesz jak pozbyć się reklam z przeglądarek Mozilla Firefox i Opera?

Aktualizacja: 23.09.2011

Denerwują cię wyskakujące znienacka reklamy i banery z uciekającym przyciskiem "X"? Myślę, że tak. Znam dobry sposób na wyłączenie reklam w przeglądarkach Mozilla Firefox i Opera. Zobacz jak to zrobić. »

Czy wiesz jak dobrze ukryć pliki na swoim komputerze?

Aktualizacja: 22.09.2011

Masz sekrety? Pokażę Ci, jak ukryć je przed wścibskością Twoich domowników. Oczywiście w przypadku gdy mamy do czynienia z laikiem, sprawa jest niezmiernie prosta. Ja opiszę, jak wywieść w pole informatyka, któremu zapewne nieobce są techniki ukrywania plików. »

Czy wiesz jak drukować dwustronnie?

Aktualizacja: 22.09.2011

Chcesz zaoszczędzić na papierze? Albo po prostu potrzebujesz wydrukowania swojego dzieła w formie książki? Nie musisz już biec do drukarni i płacić za coś co możesz zrobić sam. »

Czy wiesz jak wysłać list w przyszłość?

Aktualizacja: 22.09.2011

Masz coś do przekazania swoim bliskim, ale chcesz by mail z wiadomością dotarł do nich dopiero za kilka lat? Może chcesz zrobić komuś kawał i zaskoczyć go mailem z przeszłości? Możesz to zrobić w kilka sekund. Sprawdź jakie możliwości daje Ci Future Me. »

Czy wiesz jak na klawiaturze zamienić "z" na "y"?

Aktualizacja: 22.09.2011

Jeżeli natrafiasz na problem z zamienionymi literkami z i y na klawiaturze, to najprawdopodobniej używasz systemu Windows. »

Czy wiesz jak używać wyszukiwarki głosowej w Google Chrome?

Aktualizacja: 22.09.2011

Chcesz ułatwić sobie pracę z komputerem? Może zamiast wpisywać słowa i zdania, które chcesz wyszukać, łatwiej było by je powiedzieć? Z pomocą przychodzi nam Google, które stworzyło wtyczkę "Voice Search". Jak ją zainstalować? Jak użyć? »

Czy wiesz jak przyspieszyć połączenie z Internetem?

Aktualizacja: 22.09.2011

Prędkość łącza Twojego internetu Cie dobija? Jak przyśpieszyć internet? Jest na to co najmniej kilka sposobów. »

Czy wiesz w jakim kolorze urządzić sypialnię?

Aktualizacja: 23.09.2011

Kolorystyka sypialni w dużej mierze zależy od naszych upodobań, ale czasami może zepsuć atmosferę. Odpowiednia kolorystyka w myśl feng shui musi być dostosowana do kierunku geograficznego, w którym znajduje się sypialnia oraz od osobistego żywiołu. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »