| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Nieruchomości > Wspólnota mieszkaniowa > Umowa o zarządzanie nieruchomością wspólnoty mieszkaniowej

Umowa o zarządzanie nieruchomością wspólnoty mieszkaniowej

Umowa o zarządzanie nieruchomością wspólną wspólnoty mieszkaniowej stanowi podstawę działania zarządcy w zakresie zarządzania nieruchomością. Strony tej umowy winny przede wszystkim zawrzeć w niej dane osobowe zarządcy nieruchomości, jego numer licencji zawodowej oraz zakres jego praw i obowiązków. Umowa ta powinna zostać sporządzona w formie pisemnej.

5. Obowiązki Zleceniobiorcy: Zleceniobiorca oświadcza, że ponosi pełną odpowiedzialność za zarządzanie nieruchomością wspólną Wspólnoty Mieszkaniowej położonej przy ulicy Kondratowicza 7 zgodnie z jej przeznaczeniem i zasadami prawidłowej gospodarki.

6. Zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy za wynagrodzeniem w wysokości 10 tysięcy zł (słownie złotych: dziesięć tysięcy miesięcznie) miesięcznie. Wynagrodzenie Zleceniobiorcy w ramach zarządzania nieruchomością wspólną płatne jest zgodnie wystawionym przez Zleceniobiorcę rachunku do dnia 10-go każdego miesiąca.

7. Przedmiotowa umowa zawarta jest na czas nieokreślony z dwumiesięcznym terminem wypowiedzenia na koniec miesiąca dla każdej ze stron.

8. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy ustawy o własności lokali oraz kodeksu cywilnego.

Zobacz także serwis: Finanse

9. Zmiana umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.

10. Umowę sporządzono w dwóch egzemplarzach po jednym dla każdej ze stron.

11. Załączniki: dowód nadania licencji zawodowej zarządcy nieruchomości, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej Zleceniobiorcy, dowód potwierdzający posiadanie polisy ubezpieczeniowej OC zarządcy nieruchomości, numer NIP i REGON Zleceniobiorcy.

12. Podpis Zleceniobiorcy i Zleceniodawcy.

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Góralski&Goss Legal

Góralski&Goss Legal to butikowa kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i procesowym na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora ubezpieczeniowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK