| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Finanse > Finanse domowe > Kredyty i pożyczki > Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji to nowa promocja Kredyt Banku. Każdy klient banku, który od 20 czerwca do 26 lipca 2011 r. złoży wniosek o udzielenie takiego kredytu, zostanie zwolniony z prowizji za jego udzielenie. Dodatkowo, oprocentowanie kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem bez prowizji jest niższe o 1,5 p.p.

– Promocja potrwa miesiąc, bo z naszych obserwacji wynika, że klienci podejmują decyzję o zaciągnięciu kredytu na dwa sposoby: pod wpływem nagłej potrzeby, gdy np. zepsuje się pralka albo rozważnie, kalkulując to przez jakiś czas. Przed nami wakacje, liczymy, że wielu klientów zechce w ten właśnie sposób sfinansować wakacyjne wyjazdy – mówi Violetta Kwiatkowska, menadżer zarządzający rynkiem w Kredyt Banku.

Zobacz także: Nowa karta kredytowa w Kredyt Banku

Oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi od 14,5%. W ofercie dla wybranych grup zawodowych czyli m.in. dla środowisk prawniczych, lekarskich, nauczycielskich oraz księgowych i architektów bank udzieli kredytu już od 12,5%.

Zobacz także: Nokaut na rynku hipotek: marża 0,8 p.p. od Nordei. Co na to konkurencja?

Kredyt jest udzielany na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 120 000 zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. – bank nie wymaga zabezpieczeń. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Klient ma możliwość wyboru oprocentowania kredytu – stałego lub zmiennego, w zależności od okresu kredytowania. Sam też decyduje, który ze sposobu spłaty jest dla niego najkorzystniejszy: raty równe czy malejące.

Źródło: Kredyt Bank

reklama

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji to nowa promocja Kredyt Banku. Fot. Fotolia
Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji to nowa promocja Kredyt Banku. Fot. Fotolia

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Emil Kowalski

www.asib.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »