| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Gabinet > Projekt gabinetu > Jak odpowiednio urządzić w domu kącik do przyjmowania gości?

Jak odpowiednio urządzić w domu kącik do przyjmowania gości?


Decydując się stworzyć w domu kącik, do przyjmowania gości, powinniśmy dopełnić wszelkich starań, aby zapewnić im maksymalny komfort. W czasie odpowiedniego urządzania w domu kącika dla gości, dobrym posunięciem z naszej strony będzie wybór wygodnego siedziska. Nie zapominajmy także o odpowiednim oświetleniu takiego miejsca.

Aranżując gabinet w domu, zmuszeni jesteśmy do zaprojektowania jednego z podstawowych elementów wystroju – kącika wypoczynkowego, w którym będziemy mogli przyjmować naszych biznesowych. Stworzenie kącika do przyjmowania gości we własnym biurze jest najbardziej komfortową sytuacją, w jakiej możemy się znaleźć. Jednak zdarza się, że biuro i praca w domu, przeplatają się z prywatnym życiem (na przykład wtedy, gdy pokój dzienny jest równocześnie naszym gabinetem). Aranżacyjne rozwiązanie tego typu sytuacji zmusza nas do stworzenia fuzji dwóch stylów – na użytek domowy i dla klientów. Zabierając się do tego typu wystroju, pamiętajmy o naczelnej zasadzie – niezależnie od preferencji w dziedzinie dekoracji mieszkania, wnętrze musi być wygodne i funkcjonalne.

Zobacz także: Jakie akcesoria są niezbędne w gabinecie?

W dobrze wyposażonym kąciku urządzonym dla gości, swoje miejsce powinna znaleźć, przede wszystkim wygodna sofa. W przypadku łączenia funkcji dwóch wnętrz, warto wybrać skórzany wypoczynek, który niezależnie od tego czy będziemy korzystać z salonu czy gabinetu – zawsze będzie wyglądał atrakcyjnie. Ponad to, bazowym elementem wystroju jest także stolik do kawy. Podejmując klientów, powinniśmy zapewnić konieczne warunki, do swobodnego przeprowadzenia rozmowy biznesowej przy kawie. W tego typu kąciku, niezbędne jest także odpowiednie oświetlenie. Nie może być ono zbyt nachalne. Przede wszystkim, pamiętajmy o tym, że absolutnie nie możemy świecić rozmówcy w twarz. Nasuwa to niepotrzebne wrażenie towarzyszące przesłuchaniom.

Zobacz także: Szkło w gabinecie. Jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń?

Styl wnętrza jest indywidualną kwestią. Należy jednak pamiętać o zachowaniu wymaganego minimum dobrego smaku, dzięki któremu nie zrazimy klientów do siebie. Mimo wszystko, warto jednak postawić na uniwersalną aranżację i przełamywać ją ciekawymi akcentami, na przykład w postaci dodatków.

reklama

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Decydując się na stworzenie w domu miejsca, w którym będziemy podejmować petentów na rozmowach biznesowych, powinniśmy dopełnić wszelkich starań, aby zapewnić im maksymalny komfort. Dobrym posunięciem z naszej strony będzie wybór wygodnego siedziska. Fot. Fotolia
Decydując się na stworzenie w domu miejsca, w którym będziemy podejmować petentów na rozmowach biznesowych, powinniśmy dopełnić wszelkich starań, aby zapewnić im maksymalny komfort. Dobrym posunięciem z naszej strony będzie wybór wygodnego siedziska. Fot. Fotolia

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

dr Michał Wilk

radca prawny, doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »