| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Rynek budowlany > TIM SA rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP)

TIM SA rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP)

Stowarzyszenie Elektryków Polskich, przeprowadziło audyt, w wyniku którego udzieliło jednemu z dystrybutorów elektrotechnicznych w Polsce – TIM SA, swojej rekomendacji.

Dotyczy ona nie tylko sprzedaży artykułów elektrotechnicznych, ale również szkoleń, warsztatów, doradztwa technicznego i projektowania w branży elektrotechnicznej. SEP poleca TIM SA jako instytucję przygotowaną pod względem technicznym i organizacyjnym do prowadzenia tych działań.

– Doceniono nasz wkład w rozwój branży elektrotechnicznej, w przybliżanie elektroinstalatorom najnowszych rozwiązań technologicznych czy zmian w normach i prawodawstwie – komentuje Piotr Bibik, menedżer ds. szkoleń technicznych, które TIM SA już od kilkunastu miesięcy organizuje we współpracy z największymi dostawcami z branży.

Zobacz także: Rozporządzenie EUTR reguluje handel drewnem na terenie Unii Europejskiej

Rekomendacja przekłada się na jeszcze ściślejszą współpracę TIM SA z SEP. Już 11 marca 2013 r. (poniedziałek) TIM SA oraz Oddział Olsztyński SEP organizują konferencję pt. „Przekaźniki programowalne w życiu codziennym”. Miejsce imprezy: budynek NOT w Olsztynie, pl. Konsulatu Polskiego 1. Wstęp wolny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Na świadectwie rekomendacyjnym swoje podpisy złożyli prezes SEP – prof. dr hab. inż. Jerzy Barglik – oraz mgr inż. Miłosława Bożentowicz, prezes warszawskiego oddziału SEP. Dokument jest ważny do 19 grudnia 2013 r. i TIM SA z pewnością będzie zabiegała o jego prolongatę.

Zobacz także:  Międzynarodowe spotkanie przedstawicieli z branży klimatyzacyjnej we Frankfurcie

TIM SA jest liderem wśród sieci dystrybucji materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Spółka przez cały 2013 rok obchodzi 25-lecie swojego istnienia, od 1998 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sieć dystrybucji składa się z 29 oddziałów sprzedaży na terenie całej Polski. Centrala TIM SA znajduje się w Siechnicach
k. Wrocławia, gdzie spółka wybudowała w 2008 roku nowoczesne centrum logistyczne, będące jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. 1 października 2011 r. powstała Grupa Kapitałowa TIM, którą wraz z TIM SA tworzy notowana na New Connect Rotopino.pl S.A.

Źródło: TIM SA

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Woźniakowski

Expert zajmujący się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od ponad 20 lat. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W przeszłości przez wiele lat pracował jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Hay Group i Deloitte. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej WorkNet. Główna specjalizacja to projektowanie i wdrażanie systemów motywacji, Zarządzanie Zmianami Organizacyjnymi, zwiększanie potencjału innowacyjności firm i optymalizacja zatrudnienia. Entuzjasta metody Action Learning wykorzystywanej do zespołowego rozwiązywania problemów organizacyjnych i zarządzania wiedzą w organizacji. Autor wielu publikacji na tematy związane z HR, występował na licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce HR. Wspiera firmy w zarządzaniu ryzykami personalnymi pokazując sprawdzone rozwiązania na przeciwdziałanie mobbingowi czy zagrożeniu szeroko rozumianą dyskryminacją.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK