| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Rynek budowlany > TopBuilder – nagroda dla ROCKWOOL

TopBuilder – nagroda dla ROCKWOOL

Firma ROCKWOOL – światowy producent skalnej wełny mineralnej po raz piąty otrzymał prestiżową nagrodę Top Builder za swoje produkty. Komisja konkursu doceniła przede wszystkim wprowadzony przez firmę na rynek w 2012 roku produkt o nazwie STEPROCK HD4F.

Jury konkursu, pod przewodnictwem profesora Leonarda Runkiewicza, doceniło produkt STEPROCK HD4F, stosowany jako niepalne ocieplenie podłóg pływających na gruncie i na podkładach betonowych. STEPROCK HD4F stosuje się w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych oraz na często uczęszczanych powierzchniach (w szkołach, kawiarniach, stołówkach, czytelniach, w salach konferencyjnych czy kinach).

Innowacyjność tego produktu polega przede wszystkim na wysokich parametrach akustycznych i izolacyjności dźwięków, dzięki której można zapewnić odpowiednie warunki do pracy, snu i odpoczynku, a także wytłumić dźwięki uderzeniowe na podłogach.

Zobacz także: Firma Blachy Pruszyński uhonorowana Złotym Medalem Targów BUDMA

Stropom stawia się wymagania dotyczące izolacyjności akustycznej, mające na celu zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, snu i odpoczynku. Dodatkowe warstwy układane na stropach pozwalają zmniejszyć przenikanie hałasu pomiędzy pomieszczeniami. W podłogach pływających materiał sprężysty z wełny ROCKWOOL oddziela warstwę podkładu od stropu, poprawiając wytłumienie dźwięków uderzeniowych. Jako podkłady można stosować różnego typu wylewki betonowe lub płyty drewnopochodne, np. OSB-3 oraz płyty gipsowo-włóknowe.

- Celem konkursu TopBuilder jest przede wszystkim wyłonienie innowacyjnych rozwiązań wysokiej jakości. Kolejna, piąta już statuetka dla ROCKWOOL Polska potwierdza, że nasze produkty spełniają te założenia. To duży prestiż, jeszcze raz dziękujemy za uznanie – komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Zobacz także:  Rheinzink – nowy asortyment od 2013 roku

Uroczysta gala, podczas której zostały wręczone statuetki TopBuilder, odbyła się 17 stycznia 2013 roku w Warszawie, w siedzibie Business Centre Club. Z ramienia firmy ROCKWOOL Polska nagrodę odebrał Łukasz Glapa.

Źródło: ROCKWOOL

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Woźniakowski

Expert zajmujący się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od ponad 20 lat. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W przeszłości przez wiele lat pracował jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Hay Group i Deloitte. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej WorkNet. Główna specjalizacja to projektowanie i wdrażanie systemów motywacji, Zarządzanie Zmianami Organizacyjnymi, zwiększanie potencjału innowacyjności firm i optymalizacja zatrudnienia. Entuzjasta metody Action Learning wykorzystywanej do zespołowego rozwiązywania problemów organizacyjnych i zarządzania wiedzą w organizacji. Autor wielu publikacji na tematy związane z HR, występował na licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce HR. Wspiera firmy w zarządzaniu ryzykami personalnymi pokazując sprawdzone rozwiązania na przeciwdziałanie mobbingowi czy zagrożeniu szeroko rozumianą dyskryminacją.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK