| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Działka > Ważne aspekty wyboru działki według feng shui

Ważne aspekty wyboru działki według feng shui

Wybór działki z uwzględnieniem feng shui musi opierać się na ściśle określonych wyznacznikach. Nie każda działka będzie odpowiednia według feng shui. Na jakie aspekty zwrócić uwagę? Które muszą zostać bezwzględnie uwzględnione, a które są mniej ważne?

– Spacer po okolicy da nam wiele wskazówek, odnoszących się poziomu zadowolenia zarówno emocjonalnego, jak i finansowego ludzi mieszkających w sąsiedztwie naszej przyszłej działki. Warto przed podjęciem decyzji o zakupie działki odwiedzić ją o różnych porach dnia i w różne dni tygodnia. Zorientujemy się wtedy, co się dzieje u sąsiadów, jaki jest ruch, czy są jakieś niespodziewane hałasy lub sytuacje, które mogą zachęcić lub zniechęcić do zakupu.

Zobacz także: Pokój dziecka według feng shui

– Bardzo duże znaczenie dla komfortu naszego życia w wymarzonym domu ma sposób, w jaki nasze miejsce jest skomunikowane z naszym miejscem pracy, szkołą, przedszkolem sklepem spożywczym. Sprawdźmy czy znajomi w łatwy sposób dojadą do nas. Nawet, jeśli zamierzamy poruszać się wyłącznie samochodem, to warto zorientować się, z jakimi korkami musimy się liczyć. Ile czasu zabierze nam dojazd z domu do pracy, czy droga, która prowadzi do działki jest przejezdna, kiedy spadnie dużo deszczu. Dobrze tez mieć alternatywę komunikacyjną w postaci autobusu, tramwaju lub pociągu. Sprawdźmy czy do środków masowej komunikacji jest daleko i z jaką częstotliwością kursują. Czasem może dojść do sytuacji, w której nie będziemy mogli przemieścić się samochodem. Podobnie nasi znajomi czy rodzina, nie zawsze maja ochotę czy możliwość przyjechania samochodem. Warto zadbać o ich komfort, gdyż inaczej więzy mogą się bardzo rozluźnić. Mamy piękny dom, a nie mamy przyjaciół.

Zobacz także: Jak zaaranżować łazienkę według zasad feng shui?

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp.j.

Kancelaria

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »