| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Dach > Jak znaleźć fachowca do budowy dachu?

Jak znaleźć fachowca do budowy dachu?

Jak znaleźć odpowiedniego fachowca, który wie jak wykonać dach? To zadanie dla prawdziwych specjalistów, ponieważ dach to jeden z najważniejszych elementów domu. To, jak będzie wykonany dach, będzie miało wpływ nie tylko na komfort naszego mieszkania, ale i na nasze rachunki. Tylko poprawnie wykonany dach zapewni nam bezpieczeństwo i oszczędność.

– Odradzam łakomienie się na wszelkiego rodzaju przechwalania. Dobry fachowiec jest konkretny. Konstruktywnie odpowiada na zadawane pytania. Nie robi wokół siebie i swoich działań aury niesamowitości, a jedynie rzeczowo przedstawia siebie, swoją firmę i kompetencje. Powinien także dysponować tak zwanym portfolio wykonanych wcześniej prac pokryć dachowych i je fachowo zaprezentować – tłumaczy Bogdan Kalinowski. 

Dlaczego fachowiec?

Dach jest bardzo skomplikowaną i trudną w wykonaniu konstrukcją, dlatego bardzo ważne jest, aby do jego wykonania wybrać odpowiedniego specjalistę. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że nasz dach będzie poprawnie wykonany i nie będziemy musieli martwić się o kolejne remonty.

Zobacz także: Jak w prosty sposób ozdobić dach?

– Można popełnić błędy zarówno w samej konstrukcji dachu, a także pod jego pokryciem i nad nim. Niestety zdarzają się tak znaczące wady konstrukcyjne, że mogą grozić nawet zawaleniem się dachu. Jeżeli nie jesteśmy pewni tego, co wykonał nasz dekarz, możemy zamówić specjalną ekspertyzę u rzeczoznawcy. Warto też wiedzieć, że budynek, który będzie miał tak rażące błędy konstrukcyjne, nie zostanie dopuszczony do użytkowania, dopóki właściciel ich nie usunie – dodaje Bogdan Kalinowski.

Źródło: materiały prasowe

reklama

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Decydując się na odpowiedniego fachowca dobrze jest przeprowadzić z nim wywiad dotyczący poprzednich jego zleceń i realizacji.
Decydując się na odpowiedniego fachowca dobrze jest przeprowadzić z nim wywiad dotyczący poprzednich jego zleceń i realizacji.

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Finesia Consulting Sp. z o.o.

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »