| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Dach > Jak znaleźć fachowca do budowy dachu?

Jak znaleźć fachowca do budowy dachu?

Jak znaleźć odpowiedniego fachowca, który wie jak wykonać dach? To zadanie dla prawdziwych specjalistów, ponieważ dach to jeden z najważniejszych elementów domu. To, jak będzie wykonany dach, będzie miało wpływ nie tylko na komfort naszego mieszkania, ale i na nasze rachunki. Tylko poprawnie wykonany dach zapewni nam bezpieczeństwo i oszczędność.

– Odradzam łakomienie się na wszelkiego rodzaju przechwalania. Dobry fachowiec jest konkretny. Konstruktywnie odpowiada na zadawane pytania. Nie robi wokół siebie i swoich działań aury niesamowitości, a jedynie rzeczowo przedstawia siebie, swoją firmę i kompetencje. Powinien także dysponować tak zwanym portfolio wykonanych wcześniej prac pokryć dachowych i je fachowo zaprezentować – tłumaczy Bogdan Kalinowski. 

Dlaczego fachowiec?

Dach jest bardzo skomplikowaną i trudną w wykonaniu konstrukcją, dlatego bardzo ważne jest, aby do jego wykonania wybrać odpowiedniego specjalistę. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że nasz dach będzie poprawnie wykonany i nie będziemy musieli martwić się o kolejne remonty.

Zobacz także: Jak w prosty sposób ozdobić dach?

– Można popełnić błędy zarówno w samej konstrukcji dachu, a także pod jego pokryciem i nad nim. Niestety zdarzają się tak znaczące wady konstrukcyjne, że mogą grozić nawet zawaleniem się dachu. Jeżeli nie jesteśmy pewni tego, co wykonał nasz dekarz, możemy zamówić specjalną ekspertyzę u rzeczoznawcy. Warto też wiedzieć, że budynek, który będzie miał tak rażące błędy konstrukcyjne, nie zostanie dopuszczony do użytkowania, dopóki właściciel ich nie usunie – dodaje Bogdan Kalinowski.

Źródło: materiały prasowe

reklama

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Decydując się na odpowiedniego fachowca dobrze jest przeprowadzić z nim wywiad dotyczący poprzednich jego zleceń i realizacji.
Decydując się na odpowiedniego fachowca dobrze jest przeprowadzić z nim wywiad dotyczący poprzednich jego zleceń i realizacji.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Liberty Direct

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »