| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Członkowie stowarzyszenia miłośników samochodów Mitsubishi o nazwie Klub Mitsumaniaków angażują się w działalność charytatywną, wspierając nieuleczalnie chore dzieci, przebywające pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Ci ogromnie życzliwi przyjaciele Mitsumaniaków podpisali firmowe koszulki, które wyprodukowała akcja Mitsumaniaki Dzieciom razem z polskim oddziałem Mitsubishi Motors. Były one następnie licytowane a za zyski z licytacji spełniane są kolejne marzenia. Znane osobistości deklarują również każdą możliwą pomoc.

Pędzimy przed siebie dzień po dniu, zaganiani i pochłonięci swoimi sprawami, kłopotami małymi i dużymi, nie rozglądamy się dookoła. Taka rzeczywistość dotyczy większości z nas i choć wydaje nam się, że nie brakuje nam wrażliwości na los innych,  jesteśmy jednak zamknięci w swoim świecie. To ważne, żeby czasem się zatrzymać, bo inni mają mniej i zwyczajnie potrzebują naszej pomocy. Mitsumaniaki Dzieciom to akcja, która mobilizuje, zmienia perspektywę, zmusza do działania. I nagle okazuje się, że tylko wtedy, kiedy zaczniemy się dzielić, życie nabiera sensu. Zwyczajnie, po prostu, bez dorabiania zbędnej ideologii. To dobrze, że są tacy, którzy myślą o innych, tym bardziej, jeśli pomoc dotyczy najmniejszych i najbardziej bezbronnych. Trzymam kciuki za każdą zlicytowaną koszulkę i każdą zbiórkę dla dzieciaków. Mitsumaniaki - trzymam kciuki, żeby akcja się rozwijała i nabierała tempa!” – mówi Joanna Zientarska, dziennikarka motoryzacyjna z Antyradia.

Przykładem pomocy dla naszej akcji są wspólne odwiedziny przedstawicieli Mitsumaniaków oraz Jarka Maznasa, Roberta Herby i jego pilota rajdowego Jacka Rathe w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, gdzie na spotkaniu dla rodzeństwa chorych dzieci przedstawiliśmy auta marki Mitsubishi a nasi przyjaciele opowiadali o ciekawostkach na temat swojej pracy, rajdów i programów telewizyjnych.” – podkreśla Patryk Schultz.

W najbliższym czasie z okazji Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia akcja Mitsumaniaki Dzieciom spełni kilkanaście marzeń na raz. Będzie to odpowiedź na listy do Świętego Mikołaja, napisane przez dzieci ze Śląskiego Hospicjum Domowego w Tychach. Mitsumaniacy z całego kraju prowadzą zbiórkę, by spełnić świąteczne marzenia dzieci nieuleczalnie chorych i 8 grudnia przekazać je osobiście na specjalnie przygotowanym spotkaniu. Te listy do Mikołaja można znaleźć na forum pod linkiem: http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?p=1125676#1125676

„Kolejną inicjatywą będą odwiedziny w Domu Dziecka nr 2 w Warszawie. Pojawimy się tam wraz z przyjaciółmi naszej akcji i autami marki Mitsubishi. 16 grudnia chcemy dzieciakom przedstawić naszych znanych przyjaciół i ulubione pojazdy oraz przekazać świąteczne prezenty.” – cieszy się Patryk Schultz.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Miśkiewicz

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK