| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Kolejne Flotowe Spotkanie Biznesowe już 3 lipca

Kolejne Flotowe Spotkanie Biznesowe już 3 lipca

Wszyscy zainteresowanie możliwością otrzymania bezpłatnej solidnej porcji merytorycznej wiedzy na temat zarządzania autami służbowymi powinni uczestniczyć w IV Edycji Flotowego Spotkania Biznesowego, które odbędzie się 3 lipca 2012 roku.

Prelegenci:

Ireneusz Tymiński.
Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego

Członek Stowarzyszenia Partnerstwo dla bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, jeden z największych ekspertów, jeśli chodzi o znajomość branży flotowej. Jego zawodowa specjalizacja to optymalizacja zarządzania i finansowania floty, jak również systemy prewencji i zarządzania szkodowością we flotach.

Joanna Affre,
Adwokat, Partner Zarządzający Accreo Legal Katarzyna Górna

Od ponad 10 lat specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie konkurencji. Doradza klientom z branży FMCG, spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej oraz sektorów mediów i reklamy, a także bankowego w zakresie kształtowania polityki dystrybucyjnej, przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywaniu pozycji dominującej, fuzji i przejęć, prawa konsumenckiego, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Mateusz Baran
Aplikant adwokacki, prawnik w Accreo Legal

Ukończył prawo oraz podyplomowe studia z zakresu mechanizmów funkcjonowania strefy euro na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aplikant II roku aplikacji radcowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał praktykując w kancelariach i międzynarodowych firmach doradczych. W swej praktyce Mateusz zajmuje się głównie prawem spółek handlowych.

Katarzyna Górna
Aplikant radcowski, prawnik w Accreo Legal

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała również na wydziale prawa Københavns Universitet w Danii. Aplikantka I roku aplikacji adwokackiej w Warszawie. Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi postępowań sądowych oraz prawa cywilnego i handlowego.

Zobacz też: Test Lancia Ypsilon: Maluchem do Premium

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!!!
Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go faxem na numer (61) 892 63 70 lub mailem: halszka.gwizdz@fab.com.pl

Polecamy artykuły

Ekspert:

Flota Auto Biznes

FlotaAutoBiznes to motoryzacyjno-biznesowe czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem samochodami w przedsiębiorstwach. Magazyn ukazuje się co dwa miesiące.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kolejne Flotowe Spotkanie Biznesowe już 3 lipca. Fot. Fotolia
Kolejne Flotowe Spotkanie Biznesowe już 3 lipca. Fot. Fotolia

INFORLEX Kadry Płace i HR211.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Ligęzowscy & Partnerzy. Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska.

Kompleksowa obsługa prawna na rzecz przedsiębiorców i klientów indywiduwalnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK