| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > W Chinach sprzedano milionowe Audi

W Chinach sprzedano milionowe Audi


Jubileuszowym modelem okazało się niebieskie Audi Q5. Pojazd trafił do klienta 20 października 2010 roku.

Audi rozpoczęło sprzedaż swoich pojazdów na chińskim rynku 22 lata temu. Była to pierwsza marka segmentu premium dostępna w tym kraju. Do tej pory 950 tysięcy samochodów wydanych klientom zostało wyprodukowane w Chinach, a 50 tysięcy importowano.

Obecnie Audi produkuje w Chinach modele A6L i Q5. W 2009 roku fabryka została rozbudowana i zwiększyła możliwości produkcyjne do 300 tysięcy samochodów rocznie. Sieć dealerska w Chinach liczy 157 salonów rozmieszczonych w 106 miastach. Producent planuje powiększyć liczbę punktów sprzedaży do ponad 400 w 2013 roku.

Zobacz również: Nowe wcielenie Audi A6

Audi jako pierwszy producent pozycjonowany w segmencie premium osiągną łączną sprzedaż miliona egzemplarzy na chińskim rynku. Celem marki na najbliższe lata jest sprzedanie kolejnego miliona. 

Zobacz również: Holendersko-szwedzka nowość: Saab 9-4X

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Krzyżowska

Adwokat. Członek założyciel Międzynarodowej Kancelarii Aliant® z siedzibą w Zurychu. W strukturach kancelarii odpowiada za koordynację pracy zespołu prawników, obsługujących klientów w Polsce i w regionie Europy Centralnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Poznaniu, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie umów, sporów sądowych oraz due diligence. Ukończyła szkolenia w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, brała udział w seminariach zagranicznych obejmujących: prawne aspekty transakcji międzynarodowych, tworzenie wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowanie podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, odbyła szkolenie z zakresu prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów, a także szkolenie doskonalące wystąpienia publiczne. Autorka porad eksperckich w dziennikach branżowych. Została doceniona również przez portal SkutecznyAdwokat.pl. W dniu 1 marca 2013 r. otrzymała tytuł Prawnika Roku 2012 Wielkopolski. W roku 2013 została przyjęta do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK