| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Firma FBSerwis zajmie się naprawą i utrzymaniem 150 km dróg krajowych

Firma FBSerwis zajmie się naprawą i utrzymaniem 150 km dróg krajowych

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą FBSerwis na naprawę i utrzymanie 150 km dróg krajowych w czterech powiatach południowej części woj. Śląskiego.

Spółka FBSerwis zajmie się naprawą i utrzymaniem ponad 150 km dróg krajowych w czterech powiatach południowej części woj. śląskiego. Wartość dwuletniej umowy zawartej z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad to prawie 18 mln zł - podała firma FBSerwis.

Podpisany z GDDKiA kontrakt dotyczy obsługi dróg krajowych nr 1, 81, 52, 69, S1 i S69 na terenie powiatów: pszczyńskiego, bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Zakres umowy dotyczy bieżących prac utrzymania dróg krajowych. Spółka FBSerwis będzie odpowiedzialna za remonty, usuwanie awarii i likwidowanie skutków wypadków i kolizji.

Obecnie FBSerwis realizuje projekty w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej w województwach: mazowieckim, śląskim i świętokrzyskim. Łącznie z kontraktem w regionie pszczyńskim, firma obsługuje ponad 500 km dróg w Polsce.

Zobacz też: Zakończono remont na Autostradzie A4 w okolicach Opola

„Cieszę się, że po raz kolejny obdarzono nas zaufaniem. Mam nadzieję, że nasza konsekwentna dbałość o jakość świadczonych usług przełoży się na usprawnienie ruchu oraz poprawię bezpieczeństwa na drogach w województwie śląskim” - powiedział, cytowany w przesłanej PAP informacji prasowej Grzegorz Cioch, członek zarządu w FBSerwis SA, odpowiedzialny za pion utrzymania i zarządzania infrastrukturą.

FBSerwis SA jest polską firmą założoną przez Budimex SA i Ferrovial Services SA. Świadczy usługi w zakresie: kompleksowej obsługi nieruchomości, utrzymania przemysłowego, kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych i dotyczących efektywności energetycznej.

Zobacz też: Obwodnica Sanoka - kiedy powstanie?

Do klientów FBSerwis należą m.in. PL2012+ (Stadion Narodowy w Warszawie), Morski Port w Gdańsku, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, sieć hipermarketów Auchan oraz ING Bank Śląski.(PAP)

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

GACH MIZIŃSKA Kancelaria prawna

Kancelaria GACH MIZIŃSKA spółka jawna to kancelaria specjalizująca się w doradztwie podatkowym oraz w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK