| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Technika jazdy > Manewry > Centrum doskonalenia techniki jazdy BMW

Centrum doskonalenia techniki jazdy BMW

BMW otworzyło nowe centrum doskonalenia techniki jazdy samochodem. Tym razem powstało ono w Azji, Korei Południowej.

BMW Driving Center - ośrodek doskonalenia techniki jazdy samochodem

BMW Group otworzyła swoje pierwsze centrum doskonalenia techniki jazdy Driving Center w Azji. Ma ono siedzibę w Incheon w Korei Południowej. Stworzenie Centrum kosztować będzie do 2020 r. łącznie 75,5 mln USD, a już w tej chwili jego otwarcie oznacza 100 nowych miejsc pracy.

BMW Group ma już centra doskonalenia techniki jazdy w Niemczech i USA, jednak nowe Centrum w Korei jest pierwszym na świecie łączącym w sobie tor wyścigowy i doświadczenia marki z nim związane. Centrum będzie otwarte dla gości na początku sierpnia 2014.

Inwestycje takie jak Driving Center to element kompletnej strategii BMW Group „Sprzedaż detaliczna w przyszłości” – istotnie zmieniającej sposób traktowania klientów przez firmę. Program obejmuje nowe, innowacyjne i inspirujące sposoby, w jakie klienci mogą poznawać produkty i marki, jak prowadzone w centrum miasta Brand Stores czy City Sales Outlets.

BMW Driving Center: Korea Południowa

Nowe Driving Center obejmuje 2,6-kilometrowej długości tor, gdzie kierowcy mogą się zmierzyć z wieloma różnymi sytuacjami, doświadczyć jazdy z ogromnymi prędkościami, poznawać techniki jazdy w sytuacjach awaryjnych oraz w terenie z wykorzystaniem pojazdów BMW oraz MINI. Centrum obejmuje wystawy związane z BMW, MINI i BMW Motorrad, a także nowy Obóz Junior ze specjalnie opracowanym programem naukowym na temat mobilności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla dzieci, jak i przyjazny środowisku park sportowy o powierzchni 12 000 m2. Nowe Driving Center ma powierzchnię łączną 240 000 m2, co odpowiada powierzchni 33 boisk piłkarskich.

Zaplecze obejmuje także nowe centrum szkolenia sprzedawców, obsługi klienta i produktowe. Ponadto na miejscu jest Centrum Serwisowe prowadzone przez Bavarian Motors, autoryzowanego dealera BMW i MINI, które pomaga klientom w drobnych problemach. Poza tym właściciele BMW i MINI mogą skorzystać z nowo utworzonego Airport Service – gdzie mogą pozostawić swe auta pod opieką podczas ich podróży.

Podczas ceremonii otwarcia Centrum dr Ian Robertson, członek Zarządu BMW AG odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, obwieścił również początek działania nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego BMW Group w Korei. Docelowo zatrudniać będzie ono 20 osób, a jego celem będzie dalsza poprawa obsługi wyjątkowo wymagających klientów koreańskich, którzy, jak to ujął Robertson, „należąc do wyjątkowo zaawansowanych technicznie narodów, mają wyjątkowe wymagania i oczekiwania, dzieląc z BMW Group pasję do najwyższej jakości produktów”.

To już piąte satelickie Centrum Badawczo-Rozwojowe BMW Group, dotychczas powstały takie Centra w Japonii, Chinach, USA oraz Brazylii.

Źródło: materiały prasowe BMW

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea
BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea

BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea
BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea

BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea
BMW Driving Center centrum doskonalenia techniki jazdy Incheon Korea

INFORLEX Kadry Płace i HR211.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK