| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Co na targach TSL- SilesiaTSL Expo oraz SILPOSTEX

Co na targach TSL- SilesiaTSL Expo oraz SILPOSTEX

Tegoroczne targi (17-18 kwietnia) w Sosnowskiej hali Expo Silesia obfitowały w branżowe spotkania i dały możliwość rozmów na tematy związane z problemami i nowymi rozwiązaniami w branży.

POCZTA POLSKA otrzymała wyróżnienie za wsparcie nowej inicjatywy targowej jaką były towarzyszące Targom SilesiaTSL EXPO premierowe Targi SILPOSTEX.
Na stoisku firmy CEZ CARGO podjęto rywalizację o tytuł Mistrza Kierownicy.

Każdy uczestnik konkursu odbył 10-minutową jazdę SYMULATOREM JAZDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM I AUTOBUSEM. Do konkursu zgłosiło się ponad 20 uczestników z kategorią C i D. Zwycięzcą został Pan Daniel Skrzypczyk z Lubojni, który miał najlepsze parametry jazdy i najmniejsze spalanie.

Ponadto podczas dwóch dni targowych na stoisku wspomnianej firmy odbywał się dyżur ekspercki, podczas którego zainteresowani mogli dowiedzieć się więcej na temat Unijnych dyrektyw dla przewoźników drogowych i autokarowych.

W czasie targów, odbyła się też kolejna edycja zawodów na najlepszego kierowcę wózka widłowego "Forklift Cup", organizowana przez firmę A.B.Z CENTRUM.

Premierowe targi pocztowo – kurierskie

W terminie targów SilesiaTSL EXPO zadebiutowała nowa impreza Targi Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, którego celem była prezentacja ofert i osiągnięć firm związanych z przemysłem pocztowym i kurierskim na polskim rynku, promocja branży i popularyzacja wiedzy i technologii z różnych sektorów związanych z przesyłaniem towarów i informacji oraz wykreowanie stałego miejsca spotkań branży i integracja środowisk z nią związanych.

Przedsięwzięcie realizowane było w przededniu liberalizacji polskiego rynku pocztowego uzyskało pozytywną opinię Poczty Polskiej, która była partnerem głównym targów.

Na czas wystaw przygotowano II Pokaz Filatelistyczny TRANSPORT-2012 połączony z II Seminarium Filatelistycznym TRANSPORT-2012. Obyło się również seminarium „Nowości i kierunki rozwoju branży kurierskiej i pocztowej.

Poczta Polska zaprezentowała ofertę na temat: „Przesyłka Biznesowa oraz Przesyłka Gabarytowa” a firma Latała i Wspólnicy wygłosiła prezentację: „Aspekty prawa pocztowego w rozwoju rynku usług kurierskich i pocztowych”.

Organizatorzy zapraszają już dziś na kolejną edycję targów 16-17 kwietnia 2013 r.

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

HILLS LTS

HILLS Legal & Tax Solutions S.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK