| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowe władze: Emilia Gawryluk została prezesem, Magdalena Choquet, Krzysztof Kurek, Mariusz Majewski oraz Andrzej Zawistowski są członkami zarządu stowarzyszenia.

PSML to organizacja, która od prawie 10 lat reprezentuje interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki oraz zakupów, działająca na rzecz wzrostu prestiżu tych dziedzin w Polsce. To także forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie zarządzania logistycznego i zakupowego, tworzenie i promowanie dobrych praktyk biznesowych, działanie na rzecz silnej pozycji zawodowej menedżerów łańcucha dostaw oraz dbałość o przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

 Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie ukończyła filologię polską oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie, gdzie ukończyła studia w specjalności Public Relations. Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży TSL, które merytorycznie doskonaliła pod kierunkiem prof. Rutkowskiego na Podyplomowym Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kluczowych klientów i przygotowywaniu projektów „szytych na miarę”. Swoją karierę w logistyce rozpoczęła w 2000 r. od stanowiska handlowca, poznając wszystkie aspekty skutecznej i efektywnej pracy z klientem. W firmach Spedpol, a później Schenker Sp. z o.o. i PEKAES SA przygotowywała i realizowała zaawansowane projekty logistyczne.

Jako dyrektor marketingu w PEKAES SA odpowiedzialna była m.in. za obszar analiz produktowych i cenowych oraz konkurencyjność oferty i pozycjonowanie poszczególnych produktów firmy. Od 2010 r. związana z DSV Road Sp. z o.o., gdzie pracuje na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży transportu krajowego. Głównym obszarem odpowiedzialności na tym stanowisku jest portfel kluczowych klientów Spółki oraz realizacja zaawansowanych projektów logistycznych, które przygotowuje i wdraża przy stałej współpracy z korporacyjnym pionem Global Account w Venlo. W kwietniu 2011 roku objęła równolegle stanowisko dyrektora marketingu w DSV Road Sp. z o.o.

Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML

Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie, Specjalizacja Logistyka i Transport Międzynarodowy oraz Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, Wydział Usług Finansowo- Podatkowych i Bankowych, Specjalizacja Zarządzanie Finansami. Od 2000 r. związany z firmą Bakoma i branżą FMCG. Od 2006 r. pełni funkcje kierownicze w obszarze logistyki.

Jest odpowiedzialny za budowanie oraz zarządzanie dużymi zespołami pracowników. Uczestniczył w realizacji projektów optymalizacyjnych w obszarze gospodarki magazynowej, w tym: wdrażania programu klasy WMS (Qguar) oraz ERP (J.D. Edwards), a także brał udział w opracowaniu i optymalizacji systemu zarządzania czasem pracy w kierowanym Zespole Magazynów.

Na bieżąco odpowiada za planowanie, modernizowanie i optymalizację szeroko pojętych procesów magazynowych i logistycznych, także od strony kosztowej. W ramach udziału w licznych konferencjach, prezentował nowe rozwiązania oraz sposoby optymalizowania procesów związanych z Łańcuchem Logistycznym oraz branżą TSL.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd

Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML
Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML

Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML
Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML

Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML
Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML

Personel i Zarządzanie – prenumerata390.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Gałecki

Ekspert w zakresie ekonomii i prawa gospodarczego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK