| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowe władze: Emilia Gawryluk została prezesem, Magdalena Choquet, Krzysztof Kurek, Mariusz Majewski oraz Andrzej Zawistowski są członkami zarządu stowarzyszenia.

Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML

Przygodę z logistyką Krzysztof rozpoczął ponad 20 lat temu. Jego poprzednie doświadczenia zawodowe (projektant sprzętu/elektroniki dla IT) ułatwiły mu wejście w nowy obszar jego aktywności zawodowej, która od samego początku ewoluowała w kierunku logistyki operacyjnej i zarządzania procesami. Wykorzystuje teraz te doświadczenia, jako Szef Logistyki w firmie Papyrus Sp. z o. o. – korporacji obecnej w 20 krajach w Europie i zajmującej się dystrybucją papieru. Jego wiedza i doświadczenie „logistyczne” zostały także sprawdzone wcześniej.

Jako Dyrektor Operacyjny, a później Dyrektor ds. Obsługi Klienta w firmie Avon Cosmetics Polska, potwierdził swoją skuteczność zapewniając odpowiedni przyrost wydajności i produktywności w warunkach, w których przyrost sprzedaży w latach 1994 – 1998 zawierał się w granicach 90% – 107%. W latach 1998 – 2000 Krzysztof pełnił w Avonie funkcję Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju – był Project Managerem budowy nowego centrum dystrybucyjnego w Garwolinie – małego miasta położonego ok. 60 km od centrum Warszawy. Centrum to funkcjonuje do dziś z korzyścią dla Konsultantek i Klientów Avonu. Krzysztof uczestniczył także w pracach międzynarodowej grupy Service Excellence. Jako jej członek odwiedzał różne „avonowskie” kraje np. USA, Brazylia, Wenezuela, Anglia, Niemcy, Hiszpania w celu przyswojenia sobie stosowanych tam praktyk i procesów. Zgromadzona i odpowiednio przetworzona wiedza była następnie dystrybuowana do oddziałów Avonu na świecie, jako rekomendowane praktyki.

Po opuszczeniu Avonu Krzysztof pracował jako Dyrektor Zarządzający w firmie „Weka”, Wydawnictwie należącym do Grupy Weka zlokalizowanej w Niemczech. Weka publikuje poradniki i podręczniki dla specjalistów działających w branżach przemysłowych i Zarządzaniu. Wcześniej Krzysztof pracował poza Polską dla firm Brytyjskich takich jak Rediffusion Computers, J. B. Electronics and Rank Xerox – firm elektroniki komputerowej.

Głównym obszarem jego działania była Rosja, ponieważ firmy brytyjskie tam, między innymi, prowadziły swój biznes. Krzysztof ukończył Politechnikę Warszawską – wydział elektryczny - specjalność automatyka i elektronika przemysłowa. Ukończył także studia podyplomowe: na SGH – Zarządzanie Logistyczne Przedsiębiorstwem oraz na Wyższej Szkole Zarządzanie i Finansów w Warszawie – Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Krzysztof ma dobre kontakty ze środowiskiem logistycznym, od wielu lat jest Członkiem PSML-u i należy do stowarzyszenia Operational Excellence.

Działa także jako konsultant logistyczny współpracując z firmami konsultingowymi lub niezależnie od nich.

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd

Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML
Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML

Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML
Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML

Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML
Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML

CIT 2018. Komentarz (książka)299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK