| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki ma nowy zarząd

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowe władze: Emilia Gawryluk została prezesem, Magdalena Choquet, Krzysztof Kurek, Mariusz Majewski oraz Andrzej Zawistowski są członkami zarządu stowarzyszenia.

Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML

Przygodę z logistyką Krzysztof rozpoczął ponad 20 lat temu. Jego poprzednie doświadczenia zawodowe (projektant sprzętu/elektroniki dla IT) ułatwiły mu wejście w nowy obszar jego aktywności zawodowej, która od samego początku ewoluowała w kierunku logistyki operacyjnej i zarządzania procesami. Wykorzystuje teraz te doświadczenia, jako Szef Logistyki w firmie Papyrus Sp. z o. o. – korporacji obecnej w 20 krajach w Europie i zajmującej się dystrybucją papieru. Jego wiedza i doświadczenie „logistyczne” zostały także sprawdzone wcześniej.

Jako Dyrektor Operacyjny, a później Dyrektor ds. Obsługi Klienta w firmie Avon Cosmetics Polska, potwierdził swoją skuteczność zapewniając odpowiedni przyrost wydajności i produktywności w warunkach, w których przyrost sprzedaży w latach 1994 – 1998 zawierał się w granicach 90% – 107%. W latach 1998 – 2000 Krzysztof pełnił w Avonie funkcję Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju – był Project Managerem budowy nowego centrum dystrybucyjnego w Garwolinie – małego miasta położonego ok. 60 km od centrum Warszawy. Centrum to funkcjonuje do dziś z korzyścią dla Konsultantek i Klientów Avonu. Krzysztof uczestniczył także w pracach międzynarodowej grupy Service Excellence. Jako jej członek odwiedzał różne „avonowskie” kraje np. USA, Brazylia, Wenezuela, Anglia, Niemcy, Hiszpania w celu przyswojenia sobie stosowanych tam praktyk i procesów. Zgromadzona i odpowiednio przetworzona wiedza była następnie dystrybuowana do oddziałów Avonu na świecie, jako rekomendowane praktyki.

Po opuszczeniu Avonu Krzysztof pracował jako Dyrektor Zarządzający w firmie „Weka”, Wydawnictwie należącym do Grupy Weka zlokalizowanej w Niemczech. Weka publikuje poradniki i podręczniki dla specjalistów działających w branżach przemysłowych i Zarządzaniu. Wcześniej Krzysztof pracował poza Polską dla firm Brytyjskich takich jak Rediffusion Computers, J. B. Electronics and Rank Xerox – firm elektroniki komputerowej.

Głównym obszarem jego działania była Rosja, ponieważ firmy brytyjskie tam, między innymi, prowadziły swój biznes. Krzysztof ukończył Politechnikę Warszawską – wydział elektryczny - specjalność automatyka i elektronika przemysłowa. Ukończył także studia podyplomowe: na SGH – Zarządzanie Logistyczne Przedsiębiorstwem oraz na Wyższej Szkole Zarządzanie i Finansów w Warszawie – Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Krzysztof ma dobre kontakty ze środowiskiem logistycznym, od wielu lat jest Członkiem PSML-u i należy do stowarzyszenia Operational Excellence.

Działa także jako konsultant logistyczny współpracując z firmami konsultingowymi lub niezależnie od nich.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki wybrało nowy zarząd

Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML
Mariusz Majewski - Sekretarz, Członek Zarządu PSML

Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML
Krzysztof Kurek - Członek Zarządu PSML

Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML
Emilia Gawryluk - Prezes Zarządu PSML

Personel i Zarządzanie390.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Urszula Tarsa

Specjalizuje się w tematyce finansowej i rachunkowej. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK