| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Grupa Empik Nowy system ERP

Grupa Empik Nowy system ERP

Spółka Exorigo wdrożyła system Oracle EBS w Grupie Empik. Celem jest m.in. usprawnienie zarządzania procesami logistycznymi we wszystkich spółkach.

Projekt implementacji systemu klasy ERP w Grupie Empik rozpoczął się w 2011 roku, a obecnie trwają pracę mające na celu objęcie tym systemem wszystkich spółek zależnych oraz przejętych przez Empik w procesie akwizycji. 

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Ma to na celu ujednolicenie systemu finansowo-księgowego i usprawnienie zarządzania wszystkimi podmiotami wchodzącymi w skład Grupy Empik.

Zastosowane rozwiązanie Oracle E-Business Suite R12 zapewnia zaawansowaną kontrolę procesów finansowo-księgowych i sprzedażowych, analizę danych i controling.

Wdrożenie nowego systemu w spółkach całej Grupy ma dla nas bardzo duże znaczenie, ponieważ istotnie poprawi możliwości kontroli procesów finansowych i sprzedażowych, a tym samym pozytywnie wpłynie na dalsze działania biznesowe. - mówi Marek Gryz, Szef Działu Infrastruktury IT w Empik. 

Zarządzanie logsityczne

Exorigo jest sprawdzonym partnerem z którym współpracujemy w zakresie obsługi IT od dawna. Tak jak przy poprzednich projektach, tak i przy tym pracę przebiegały bez istotnych problemów.

Jest to kolejny projekt realizowany przez Exorigo dla tego Klienta. Zgodnie z umową Exorigo zapewnia kompleksową obsługę prac, włącznie z dostawą niezbędnego sprzętu i infrastruktury informatycznej.

Exorigo-UPOS

Grupa Exorigo-Upos powstała z połączenia firm specjalizujących się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych wspierających działalność handlową, usługową i logistyczną przedsiębiorstw.

Wszystkie wchodzące w skład Grupy Exorigo-Upos firmy zorientowane są na obsługę organizacji biznesowych o rozproszonej strukturze. Spółki grupy kapitałowej zatrudniają obecnie ponad 500 osób wśród których większość stanowią informatycy, programiści, konsultanci i pracownicy wsparcia technicznego.

Grupa Exorigo-Upos posiada kilkanaście biur i placówek na terenie całej Polski oraz oddziały w Czechach, na Słowacji i Ukrainie.

Głównym odbiorcą usług i produktów oferowanych przez spółki tworzące Grupę Exorigo-Upos jest branża handlu detalicznego.

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radców Prawnych "Bochnacki, Bojanowski, Hipsz"

Radcowie prawni

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »