| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Firma Consafe Logistics uruchomiła centrum kompetencyjne

Firma Consafe Logistics uruchomiła centrum kompetencyjne

Centrum Kompetencyjne Consafe Mobility jest odpowiedzialne za tworzenie i wdrażanie mobilnych rozwiązań informatycznych będących wsparciem dla firm w obszarze sprzedaży, serwisu, dystrybucji oraz transportu.

Centrum kompetencyjne składa się z zespołu profesjonalnych deweloperów świadczących usługi programistyczne dla polskich i międzynarodowych firm.

Nowe Centrum Kompetencyjne Consafe Mobility będzie koncentrowało się głównie na tworzeniu zaawansowanych programów oraz aplikacji dedykowanych przedsiębiorstwom na urządzenia mobilne typu smartfon oraz tablet.

Consafe Logistic Rozwiązania IT dla logistyki

- Biznes podąża w kierunku uzyskania pełnej mobilności zarządzania przedsiębiorstwem. Proces ten został znacznie przyśpieszony poprzez gwałtowny rozwój smartfonów oraz tabletów, które świetnie sprawdzają się jako uniwersalne rozwiązania do obsługi także zaawansowanych aplikacji.

Warszawskie Centrum Kompetencyjne jest miejscem tworzenia tego typu oprogramowania. – twierdzi Michał Drozdowicz, lider centrum kompetencyjnego Consafe Mobility.

Grupa programistów centrum Consafe Mobility dodatkowo wspierana jest przez doświadczonych informatyków, specjalizujących się w programowaniu baz danych oraz systemów mobilnych.

IT dla logistyki

Decyzja o lokalizacji Centrum Kompetencyjnego zapadła po dokładnej analizie sytuacji.

Jednym z kluczowych czynników przemawiających za lokalizacją ośrodka w Polsce było to, że w warszawskim oddziale Consafe Logistics pracują doświadczeni konsultanci, realizujący międzynarodowe projekty, którzy doskonale posługują się językami obcymi, zapewniając pełne wsparcie techniczne.

Nie bez znaczenia była także wysoka ocena merytoryczna pracy polskiego oddziału przez centralę w Szwecji. – mówi Mikael Holmqvist z Consafe Mobility Global.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »