| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Jakie są warunki pracy w FM Logistic

Jakie są warunki pracy w FM Logistic

Okręgowy Inspektorat Pracy zwrócił uwagę na praktyki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy w FM Logistic w Jarostach.

Platforma FM Logistic w Jarostach zdobyła II miejsce w konkursie organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy. W XVIII edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, FM Logistic Jarosty wyróżnione zostało w kategorii zakładów zatrudniających od 51 do 250 pracowników. To kolejna nagroda dla międzynarodowego operatora za działalność w Polsce.

Celem konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej” jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, w tym inspirowanie pracodawców do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy.

W konkursie mogą uczestniczyć pracodawcy, którzy uzyskali pozytywną ocenę stanu warunków pracy w ich firmach, niezależnie od formy własności zakładu pracy. Pracodawcy oceniani są w trzech kategoriach: I kategoria -zakłady pracy do 50 zatrudnionych, II kategoria - zakłady pracy od 51 do 250 zatrudnionych i III kategoria - zakłady pracy powyżej 250 zatrudnionych.
Główny Inspektor Pracy przyznaje najlepszym pracodawcom Statuetki, jako nagrody honorowe oraz wpisuje ich na "Złotą Listę Przedsiębiorców".

W tym roku Platforma FM Logistic w Jarostach zajęła II miejsce w kategorii zakładów zatrudniających od 51 pracowników do 250 pracowników.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, potwierdzające słuszność naszej filozofii i strategii zarządzania zasobami ludzkimi – mówi Marzena Świerczewska, Dyrektor Platformy FM Logistic w Jarostach.

Okolicznościowe plakiety oraz dyplomy laureatom XVIII edycji konkursu wręczył okręgowy inspektor pracy, Andrzej Świderski podczas uroczystego spotkania w Łodzi, w dniu 17 istopadza br. Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz województwa, instytucji współpracujących oraz partnerów społecznych Państwowej Inspekcji Pracy.

źródło: FM Logistic

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

StukPuk.pl

Jesteśmy grupą młodych ludzi zdrowo stukniętych na punkcie materiałów budowlanych, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł, aby pasję i doświadczenie przekuć w sukces.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »