| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Nowy Dyrektor TLI w GEFCO Polska

Nowy Dyrektor TLI w GEFCO Polska

Aleksander Zacirka został Dyrektorem TLI (Departamentu Transportu i Logistyki Przemysłowej) w GEFCO Polska.

Aleksander Zacirka dołączył do GEFCO Polska od września tego roku. Jako nowy Dyrektor TLI, zarządza działaniami z obszaru transportu drogowego, morskiego i lotniczego oraz procesami magazynowania, zarówno w ramach logistyki dostaw jak i dystrybucji.

- Rynek usług logistycznych ewoluuje coraz szybciej, zwłaszcza w trudnym dla światowej gospodarki okresie, kiedy kluczowe jest podnoszenie konkurencyjności - mówi Aleksander Zacirka - W zarządzaniu łańcuchem logistycznym ważne jest tworzenie rozwiązań efektywnych kosztowo. Jestem zwolennikiem podejścia, mówiącego, że w branży TSL każdy powinien być po części sprzedawcą, począwszy od szczebla magazyniera czy spedytora. Podnoszenie jakości łańcucha dostaw opiera się na ciągłej optymalizacji jego procesów. Taką wizję chcę realizować w podległych mi zespołach - mówi nowy Dyrektor TLI.

Wcześniej, przez 5 lat Aleksander Zacirka pracował w Kuehne+Nagel na stanowisku Managera Operacyjnego. Był szefem kilku oddziałów. Natomiast w firmie BOC Gazy pełnił funkcję Managera Logistyki.

Aleksander Zacirka jest absolwentem MBA Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie na SGH oraz Inżynierię Rolniczą na Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. W Polsce firma działa od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się w Warszawie. Ponadto oddziały mieszczą się w Grodzisku Mazowieckim, Natolinie, Legionowie, Poznaniu, Czeladzi, Kątach Wrocławskich i Gdyni. GEFCO Polska działa na dwóch płaszczyznach: TLA - transport i logistyka samochodów i TLI - transport i logistyka przemysłowa.

źródło: GEFCO

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Strict Minds Communication

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK