| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > GEFCO otwiera pierwszy oddział w Kazachstanie

GEFCO otwiera pierwszy oddział w Kazachstanie

Grupa GEFCO otworzyła pierwszy oddział w Republice Kazachstanu, w Almacie. Firma została zarejestrowana 27 czerwca 2011 r. w ramach programu rozwoju międzynarodowego, mającego na celu wzmocnienie pozycji GEFCO w Azji Środkowej.

Dzięki coraz bardziej istotnej roli geopolitycznej Kazachstanu oraz rosnącym przepływom logistycznym w regionie, GEFCO będzie mogło bardziej efektywnie odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Dyrektorem Zarządzającym GEFCO Kazachstan został mianowany Sultan Zhassybay.

- Korzystne położenie geograficzne Kazachstanu w centrum Eurazji sprawia, że jest on głównym mostem tranzytowym pomiędzy Europą i Azją, łącząc kraje Azji Środkowej, takie jak Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan i Turkmenistan z Europą. Również dla Chin Kazachstan jest najlepszą drogą dostępu do rynków europejskiego i rosyjskiego. Ponadto, obserwowany obecnie wzrost produkcji przemysłowej i handlu zagranicznego w Kazachstanie tworzy przyjazne środowisko dla rozwoju infrastruktury transportu i logistyki w kraju.- powiedział Sultan Zhassybay.

GEFCO Kazachstan będzie przede wszystkim wspierać klientów korporacyjnych, dostosowując łańcuchy dostaw do ich indywidualnych potrzeb. Oddział będzie jednak również dążyć do poszerzenia własnego portfela klientów lokalnych, oferując pełną gamę usług logistycznych dla klientów działających w różnych sektorach, od FMCG po urządzenia przemysłowe.Do końca 2011 roku zespół GEFCO Kazachstan będzie składać się z 10 pracowników.

GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. W Polsce firma działa od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się w Warszawie. Ponadto oddziały mieszczą się
w Grodzisku Mazowieckim, Natolinie, Legionowie, Poznaniu, Czeladzi, Kątach Wrocławskich i Gdyni. GEFCO Polska działa na dwóch płaszczyznach: TLA - transport i logistyka samochodów i TLI – transport i logistyka przemysłowa.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

fot. GEFCO
fot. GEFCO

Sultan Zhassybay fot. GEFCO
Sultan Zhassybay fot. GEFCO

Personel i Zarządzanie – prenumerata390.15 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Marek Opiela

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK