| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > III Wykłady ProLogis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki

III Wykłady ProLogis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki

Ponad 400 studentów wzięło udział w wykładach ProLogis poświęconych idealnej współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem powierzchni magazynowych, które odbyły się 17 maja w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Prelekcję poprowadzili Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey - Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

Było to już trzecie spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów z firmy ProLogis w ramach cyklu corocznych spotkań i warsztatów Log Meeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki.

W wykładach udział wzięli studenci Wyższej Szkoły Logistyki oraz uczniowie klas logistycznych szkół średnich. Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w wykładzie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki zagadnień dotyczących wielowymiarowego współdziałania partnerów w zakresie projektowania i budowy obiektu magazynowego. Na konkretnych przykładach Kris Pauwels z ProLogis i Kevin Sey z DHL wyjaśnili jak powinno budować się wieloletnią i owocną współpracę pomiędzy deweloperem a strategicznym klientem oraz jak ważny w procesie budowania magazynu i relacji z partnerami jest element „homo-logisticus”.

Prelegenci wyjaśnili w jaki sposób deweloper może sprostać wymaganiom światowego lidera oferującego kompleksowe rozwiązania logistyczne. Podjęli również próbę oceny zmieniających się potrzeb klientów, a tym samym wymagań wobec nowoczesnych magazynów na przestrzeni ostatnich lat.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenia do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu – powiedział Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA. - Udział w takiej prelekcji adresowanej dla młodych adeptów sztuki zwanej logistyką to dla mnie prawdziwa przyjemność i nie ukrywam wyzwanie.

- To fantastyczna przygoda występować przed tak chłonnym wiedzy, a zarazem wymagającym audytorium” - powiedział Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce. „Studenci Wyższej Szkoły Logistyki to młodzi i ambitni ludzie, przyszli specjaliści rynku. Pozycja lidera w branży zobowiązuje nas do dzielenia się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.”

„Aspekty współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród studentów naszej uczelni – powiedział Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy WSL –
- Bardzo się cieszę, że nasi studenci mogą czerpać bezpośrednio wiedzę od tak wysokiej klasy specjalistów.

ProLogis, przyjmując nowatorskie podejście do branży nieruchomości przemysłowych, już od sześciu lat współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, oferując Uczelni swoje wsparcie, wiedzę i doświadczenie.

Firma wspiera również najlepszych studentów WSL, nagradzając ich za wysiłek włożony w studia i przygotowanie prac dyplomowych. W ramach konkursu „PROLOGIS NAJLEPSZYM” ProLogis funduje stypendia finansowe dla autorów najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej oraz dla najlepszego absolwenta WSL.

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey, Senior Development  Manager DHL Real Estate EMEA.
Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

ManaGame.pl

ekspert z zakresu HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK