| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > III Wykłady ProLogis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki

III Wykłady ProLogis i DHL w Wyższej Szkole Logistyki

Ponad 400 studentów wzięło udział w wykładach ProLogis poświęconych idealnej współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem powierzchni magazynowych, które odbyły się 17 maja w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Prelekcję poprowadzili Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey - Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

Było to już trzecie spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów z firmy ProLogis w ramach cyklu corocznych spotkań i warsztatów Log Meeting – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki.

W wykładach udział wzięli studenci Wyższej Szkoły Logistyki oraz uczniowie klas logistycznych szkół średnich. Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w wykładzie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki zagadnień dotyczących wielowymiarowego współdziałania partnerów w zakresie projektowania i budowy obiektu magazynowego. Na konkretnych przykładach Kris Pauwels z ProLogis i Kevin Sey z DHL wyjaśnili jak powinno budować się wieloletnią i owocną współpracę pomiędzy deweloperem a strategicznym klientem oraz jak ważny w procesie budowania magazynu i relacji z partnerami jest element „homo-logisticus”.

Prelegenci wyjaśnili w jaki sposób deweloper może sprostać wymaganiom światowego lidera oferującego kompleksowe rozwiązania logistyczne. Podjęli również próbę oceny zmieniających się potrzeb klientów, a tym samym wymagań wobec nowoczesnych magazynów na przestrzeni ostatnich lat.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenia do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu – powiedział Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA. - Udział w takiej prelekcji adresowanej dla młodych adeptów sztuki zwanej logistyką to dla mnie prawdziwa przyjemność i nie ukrywam wyzwanie.

- To fantastyczna przygoda występować przed tak chłonnym wiedzy, a zarazem wymagającym audytorium” - powiedział Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce. „Studenci Wyższej Szkoły Logistyki to młodzi i ambitni ludzie, przyszli specjaliści rynku. Pozycja lidera w branży zobowiązuje nas do dzielenia się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.”

„Aspekty współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród studentów naszej uczelni – powiedział Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy WSL –
- Bardzo się cieszę, że nasi studenci mogą czerpać bezpośrednio wiedzę od tak wysokiej klasy specjalistów.

ProLogis, przyjmując nowatorskie podejście do branży nieruchomości przemysłowych, już od sześciu lat współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, oferując Uczelni swoje wsparcie, wiedzę i doświadczenie.

Firma wspiera również najlepszych studentów WSL, nagradzając ich za wysiłek włożony w studia i przygotowanie prac dyplomowych. W ramach konkursu „PROLOGIS NAJLEPSZYM” ProLogis funduje stypendia finansowe dla autorów najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej oraz dla najlepszego absolwenta WSL.

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey, Senior Development  Manager DHL Real Estate EMEA.
Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce oraz Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.

Serwis Inforlex RODO 3 m-ce + książka RODO dla samorządu i administracji198.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

TaxCorner

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy usługi najwyższej jakości.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK