| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > "Leasing Swobodny" wyróżniony

"Leasing Swobodny" wyróżniony

W konkursie „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2013" został wyróżniony "Leasing swobodny", usługa umożliwiająca dopasowanie płatności do aktualnych możliwości finansowych firmy.

Konkurs „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2013" ma na celu wyróżnienie pojawiających się na rynku nowatorskich rozwiązań w branży TSL (transport spedycja - logistyka), które wdrożono w ciągu ostatnich dwóch lat.

W tym roku do wyróżnionych usług dołączył Leasing Swobodny z EFL. Dzięki usłudze klient w trakcie umowy może samodzielnie dostosować wysokość spłacanych rat. W ciągu roku możliwe jest dokonanie 6 zmian, które podwyższą lub obniżą wysokość miesięcznego czynszu – nawet do 1 zł. Z usługi można korzystać za pośrednictwem Portalu Klient EFL.
Jak podkreślają organizatorzy konkursu innowacje to nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale to także nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta, które decydują o przewadze konkurencyjnej na rynku.

„Samodzielne zarządzanie umową leasingową, dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy i elastyczność w spłacie zobowiązań – te cechy charakteryzują Leasing Swobodny. Cieszymy się, że nasz produkt został uznany za innowacyjne narzędzie także przez organizatorów konkursu – komentuje Radosław Kuczyński, Prezes Zarządu EFL.

Konkursowe produkty oceniła ośmioosobowa kapituła, w której skład weszli m.in.: prof. dr hab. Maciej Szymczak, prodziekan wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dr Jan Pieriegud z Katedry Transportu SGH, dr Mirosław Antonowicz z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Alicja Kostecka, zastępczyni redaktora naczelnego „Eurologistics”. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się po raz 9. Nagrody wręczono podczas Gali Logistyki i Transportu 2013 w hotelu Sofitel Warsaw.

Źródło: Materiały prasowe EFL

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Cymcyk

Menedżer Komunikacji Inwestycyjnej ING TFI S.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »