| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners zarządzają flotą 1,3 miliona samochodów w 43 krajach

ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners zarządzają flotą 1,3 miliona samochodów w 43 krajach

Do strategicznego, globalnego porozumienia firm ALD Automotive oraz Wheels Inc. dołączył nowy członek, firma FleetPartners z siedzibą w Australii.

ALD Automotive rozszerza współpracę z globalnymi partnerami, aby lepiej obsługiwać międzynarodowe koncerny

Nawiązanie współpracy z FleetPartners zapewnia lokalne wsparcie, istotne z punktu widzenia międzynarodowych klientów ALD Automotive, prowadzących działalności w regionie Azji i Pacyfiku.

Po uwzględnieniu 60 tys. samochodów, jakie ma pod swoją opieką FleetPartners w Australii i Nowej Zelandii, trzech partnerów obsługuje w sumie floty o łącznej liczebności 1,3 miliona pojazdów w 43 krajach, w tym w Polsce.

Nowy partner dołącza do zawartego w 2009 r. porozumienia pomiędzy ALD Automotive i działającej na rynkach Ameryki Północnej firmy Wheels Inc., które pozwoliło stworzyć produkt zarządzania flotą pojazdów o największym zasięgu geograficznym.

Nowo powstały sojusz pozwoli jego członkom przedstawiać swoją ofertę jako jeden podmiot, dzięki czemu ich międzynarodowi klienci nie tylko skorzystają z dodatkowych oszczędności, większej kontroli nad kosztami oraz przejrzystości, ale również z możliwości wynikających z dogłębnej znajomości lokalnych rynków krajowych.

Nawiązanie współpracy przez ALD Automotive i Wheels Inc. z FleetPartners pozwoli międzynarodowym koncernom korzystającym z zarządzania flotą pojazdów używać jednego, kompleksowego rozwiązania we wszystkich krajach, gdzie prowadzą działalność, w tym również w Australii i Nowej Zelandii, a jednocześnie mieć pewność, że na każdym rynku mogą liczyć na wysoki standard usług oraz obsługi klienta.

Porozumienie ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners nie wiąże się z zakupem aktywów lub transferami akcji czy udziałów pomiędzy jego uczestnikami.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Autotesto

Autotesto to pierwsza w Polsce Sieć Niezależnych Ekspertów Samochodowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »