| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > Nowe punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

Nowe punkty kasowe w Urzędach Skarbowych

InPost Finanse rozpoczyna kooperację z Urzędami Skarbowymi. W placówkach pojawiły się pierwsze punkty kasowe przedsiębiorstwa. Do tej pory w urzędach można było spotkać głównie punkty banków.

Zobacz też: Test Suzuki Swift 1.2 92 KM MT5

Należąca do Grupy Integer.pl spółka to także wieloletni dostawca usług i produktów z zakresu ubezpieczeń. InPost Finanse współpracuje w tym zakresie z czołowymi rynkowymi graczami, do których należą m.in.: Generali T.U., LINK4, Liberty Direct oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.
Spółka – na szeroką skalę – świadczy również outsourcing procesów rozliczeniowo-transakcyjnych. W zakresie tym obsługuję m.in. największe telekomy w Polsce.

„Warto zwrócić uwagę, że organizacja punktu kasowego dla urzędu skarbowego nie należy do łatwych – konieczne jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, jak i odpowiedniej efektywności. Jako doświadczony podmiot – od wielu lat świadczący usługi na rzecz instytucji publicznych – gwarantujemy najwyższe standardy: jesteśmy w stanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa uruchomić punkt w ciągu zaledwie 5 dni” – mówi Agata Szaniawska, kierownik ds. produktów gotówkowych w InPost Finanse.
Firmy odpowiedzialne za prowadzenie punktów kasowych wyłaniane są coraz częściej drogą otwartych przetargów organizowanych przez daną instytucję publiczną. Podmiot, który zwycięży w konkursie ofert, podpisuje umowę z zamawiającym, np. urzędem skarbowym. Kontrakt ściśle określa warunki prowadzenia działalności – zawarte są w nim m.in. zapisy dotyczące ciągłości obsługi punktu kasowego, godzin otwarcia punktu oraz systemu poboru prowizji.

Źródło: Materiały prasowe InPost Finanse

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

LeftHand

Firma LeftHand od ponad 15 lat istnieje na rynku oprogramowania księgowego na systemy Linux i Windows.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »