| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Przeprawa mostowa w Chełmku

Przeprawa mostowa w Chełmku

Budowa przeprawy mostowej w Chełmku zakończy się w listopadzie 2013 r. Most połączy Małopolskę z Śląskiem.

Metrostav rozpoczął realizację inwestycji w lutym 2012 r. od wyburzenia pierwotnego mostu na Przemszy, który łączył Małopolskę ze Śląskiem. Odcinek ten to obszar drogi wojewódzkiej nr 780, a przeprawa mostowa pełni kluczową rolę w ciągu komunikacyjnym Kraków-Chełmek. Inwestycja – warta blisko 10 milionów zł – została sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Budowa przeprawy mostowej zostanie sfinalizowana w listopadzie 2013 roku.
„Bazując na doświadczeniu zdobytym na czeskim rynku oraz w pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, planujemy wykorzystać zdobytą wiedzę przy pracy nad inwestycjami w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że polskie instytucje darzą nas coraz większym zaufaniem. Nasze inwestycje charakteryzują się terminowością realizacji oraz wysoką jakością wykonania, co potwierdza fakt, iż Metrostav uplasował się na pierwszym miejscu w raporcie GDDKIA z 2012 roku pod względem jakości wykonania wśród wykonawców drogowych. Jesteśmy przekonani, że znajdzie to odzwierciedlenie w kolejnych kontraktach na terenie Polski” – mówi Radim Čáp, przedstawiciel Metrostav Polska.

Źródło: Materiały prasowe Metrostav SA

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK