| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > KN EngineChain - transport silników lotniczych

KN EngineChain - transport silników lotniczych

Najnowsze rozwiązanie end to end, zwane KN EngineChain, zostało zaprojektowane dla łańcucha dostaw logistyki silników lotniczych.

KN EngineChain to rozwiązanie firmy Kuehne + Nagel stworzone by zaspokoić rosnące potrzeby firm z sektora lotniczego na dedykowane usługi dla logistyki silników.
Jest to zintegrowane od początku do końca rozwiązania logistyczne wyposażone w globalną infrastrukturę i regionalne dedykowane centra kompetencyjne oraz obszerne programy szkoleniowe i procesy logistyczne.
Wszystkie procesy są certyfikowane według przejrzystych zasad zintegrowanych z wytycznymi standardowych procedur operacyjnych i instrukcji roboczych Kuehne + Nagel QSHE (jakość, bezpieczeństwo, zdrowie, środowisko). Ponadto, firma przeprowadza ocenę przewoźników drogowych i lotniczych, zapewniając tym samym know-how i koncentrację całego łańcucha dostaw silników.

Kombinacja globalnej widoczności 24h, aktywnego monitoringu, specjalistycznej wiedzy i certyfikowanych umiejętności pracowników to sposób na eliminację potencjalnych opóźnień i uszkodzeń.
Dodatkowy serwis obejmuje transport zarządzany GPS oraz magazynowanie, oprzyrządowanie czy konsolidację silników.

Frank Walschot, Senior Vice President Engine Services z SR Technics, skomentował: “Inicjatywa KN EngineChain firmy Kuehne + Nagel by przeszkolić pracowników logistycznych, ocenić możliwości przewoźników w obrocie i transporcie silnikami, oraz zaoferowanie pełnej widoczności łańcucha dostawy jest korzystnym przedsięwzięciem dla sektora. Jakość logistyki wzrasta i jest coraz większym wyróżnikiem naszego portfela usług, w którym liczy się każda sekunda, aby dopasować wymagania naszych klientów w sytuacjach standardowych i nadzwyczajnych. KN EngineChain zmniejsza ryzyko do minimum, a dodatkowo zwiększa naszą wyjątkową niezawodność usług w naszej globalnej bazie klientów.”

Tim Scharwath, Executive Vice President Air Logistics oraz Członek Zarządu Kuehne + Nagel powiedział: “KN EngineChain jest obecnie kolejną innowacją Kuehne + Nagel, która demonstruje naszą pionierską rolę w globalnym biznesie lotniczym. Jak w przypadku wcześniejszego produktu KN PharmaChain, to rozwiązanie ustala nowe standardy w tym sektorze. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci osiągną przewagę konkurencyjną przez zastosowanie tego rozwiązania.”

Źródło: Materiały prasowe Kuehne + Nagel

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

dr Robert Rykowski

Adwokat, partner w RYKOWSKI & GNIEWKOWSKI KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH, ekspert prawa cywilnego. Prowadzi postępowania sporne, arbitrażowe i mediacyjne. Posiada doświadczenie w postępowaniach regulacyjnych, w tym przed Prezesem UOKiK i URE. W kancelarii odpowiada za prawną analizę, przygotowanie taktyki procesowej i procesów. Autor wielu artykułów oraz opinii do czasopism prawniczych. Prelegent na szkoleniach i konferencjach, wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wcześniej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Arbiter Sądów Arbitrażowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Konfederacji Lewiatan.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK