| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Szanse dla młodych w branży logistycznej

Szanse dla młodych w branży logistycznej

Nowoczesny program stażowy wdrożony przez DB Schenker Logostics ma na celu wsparcie procesu rekrutacji i pozyskania do firmy młodych, zdolnych pracowników.

Sales Consulting Trainee Programme jest skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier). Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa trzy miesiące. Ponadto stażyści mają dostęp do świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowania do prywatnej opieki medycznej czy zajęć sportowo-rekreacyjnych.
Aby wziąć udział w rekrutacji w kolejnej edycji programu, kandydaci do 31 marca 2013 roku powinni wypełnić formularz aplikacyjny w języku angielskim na stronie dedykowanej studentom: www.dbschenker-student.pl

Celem programu jest wsparcie procesu rekrutacji, a co za tym idzie pozyskanie do firmy młodych zdolnych pracowników. Ważny jest także rozwój kompetencji i zmotywowanie najlepszych osób poprzez właściwie wdrożenie, mentoring, wyznaczenie celów i ocenę ich osiągnięć. Stażyści mają zapewnione kompleksowe wsparcie, a w ramach programu samodzielnie przeprowadzają własne projekty pod opieką doświadczonego pracownika pionu sprzedaży.
„Sales Consulting Trainee Programme to innowacyjny program, który przede wszystkim stawia na samodzielność i proaktywne podejście. Stażyści przechodzą przez kompleksowy proces, który wdraża w sposób działania i uwarunkowania firmy, otrzymują dostęp do pełnego know-how i wsparcie doświadczonych osób. W czasie stażu mają możliwość uczestnictwa w rozwoju portfela usług DB Schenker Logistics, realizując samodzielnie projekty sprzedażowe. Dzięki temu nasz program odpowiada także na potrzeby studentów i umożliwia im rozwój.” – powiedziała Iwona Lasocińska, Project Manager DB Schenker Logistics.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia I, II stopnia, studia podyplomowe, dyplom University of London, biznes, zarządzanie, finanse, filologie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK