| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > MAN z systemem bezprzewodowego pobierania danych z pamięci tachografu

MAN z systemem bezprzewodowego pobierania danych z pamięci tachografu

MAN został partnerem programu Nowoczesna Flota DLD Orange. Oznacza to, że nabywcy ciężarówek MAN mogą w sieci dealerskiej kupić i zamontować system bezprzewodowego pobierania danych z pamięci tachografu.

Program Nowoczesna Flota to wspólne przedsięwzięcie firmy Drabpol oraz sieci Orange.

DLD (Download Device) to system bezprzewodowego pobierania danych z pamięci tachografu i karty kierowcy. Umożliwia transmisję danych poprzez WLAN i GPRS. Proces pobierania danych jest kontrolowany z komputera biurowego, karta przedsiębiorstwa pozostaje stale w firmie bez konieczności umieszczania jej w tachografie w celu odczytania danych. Pobieranie danych odbywa się automatycznie w zdefiniowanych odstępach czasu. Umożliwia całkowicie automatyczne pobieranie danych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, bez udziału kierowcy, również w czasie jazdy.

Współpraca pomiędzy firmą Drabpol a MAN dotyczy zarówno samego systemu DLD od 1 zł w abonamencie jak i systemu wraz z nowym tachografem VDO w atrakcyjnej cenie.

W programie udział biorą zarówno wszystkie Truck Center MAN (Wolica, Gdańsk, Czeladź, Białystok, Poznań i Wrocław) jak i autoryzowani partnerzy serwisowi MAN - Nord Truck (wyłącznie DLD, bez oferty z tachografem) i Agro-Star. W wyniku nawiązanej współpracy nabywcy systemu mogą dokonać zakupu jak i montażu urządzenia u swojego dealera MAN.

Nabywca kupując system DLD od 1 zł w abonamencie (w wysokości od 84 zł do 90 zł) otrzymuje w tej kwocie zarówno DLD, montaż systemu czy też możliwość codziennego pobierania danych na terenie kraju. Istnieje ponadto możliwość zakupu systemu DLD w abonamencie wraz z nowym tachografem DTCO 1.4 (zgodny z nową regułą 1. minuty) w bardzo atrakcyjnej cenie. 

źródło: Drabpol

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kalkulatory Budowlane

Kalkulatory Budowlane to bezpłatne narzędzie przydatne dla każdego, kto rozpoczyna budowę domu, remont lub wykończenie mieszkania. Za jego pomocą w kilka minut obliczysz, jakie będą koszty Twojej inwestycji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »