| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > APREO LOGISTICS po raz drugi wyróżniona w konkursie "Mama w pracy"

APREO LOGISTICS po raz drugi wyróżniona w konkursie "Mama w pracy"

Operator logistyczny Apreo Logistics otrzymał wyróżnienie w IV edycji konkursu "Mama w pracy". Firma została doceniona za wspieranie kobiet łączących macierzyństwo z rozwojem zawodowym.

Operator logistyczny stawia na jakość zespołu. Tylko dzięki swoim ludziom może mówić o budowaniu odpowiednich relacji z klientami oraz o systematycznym rozwoju firmy.

Częścią kultury firmy jest szacunek dla macierzyństwa, a standardy wypracowane przez Apreo Logistics są już po raz drugi docenione przez zewnętrzne jury konkursu ‘Mama w pracy’. Firma wspiera rodziców, wychodząc z założenia, że szczęśliwi, spokojni o swoje dzieci, mogą więcej dawać z siebie zawodowo.

Ludzie związani z Apreo to stabilna grupa, która ma już na swoim zawodowym koncie budowę sukcesu Euroadu – jednej z najlepszych firm branży TSL. Ten zespół z doświadczenia wie, jak istotnym czynnikiem w tworzeniu silnej firmy jest motywacja oraz atmosfera w pracy.

Zespół Apreo pracuje razem od 1 czerwca 2007 roku, a w 2010 roku dodatkowo wzmocnili go ludzie z firm Equus i C.HARTWIG.

APREO LOGISTICS - operator logistyczny świadczący usługi w zakresie logistyki magazynowej, usług przewozowych całopojazdowych i częściowych, spedycji morskiej i lotniczej, przewozu materiałów sypkich, chłodniczych, płynnych oraz artykułów spożywczych. Teraz w ofercie firmy także bilety promowe.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o.

Profesjonalny Wywiad Gospodarczy „Skarbiec” Sp. z o.o. – spółka zależna Kancelarii Prawnej Skarbiec R. Nogacki Sp.K. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu szeroko rozumianego wywiadu i kontrwywiadu biznesowego skierowanych głównie do średnich i dużych firm.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »