| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > Nowe biuro spedycji morskiej i lotniczej Kuehne + Nagel

Nowe biuro spedycji morskiej i lotniczej Kuehne + Nagel

Firma Kuehne + Nagel otworzyła biuro operacyjne w Krakowie. Dotychczas firma posiadała w Krakowie biuro sprzedaży. Nowe oddział dedykowany jest do obsługi transportów morskich, lotniczych oraz multimodalnych i jest zlokalizowany przy Lotnisku Cargo w Krakowie.

Firma oferuje swoim klientom usługi spedycji lotniczej, oparte na globalnej sieci logistycznej, w biurach w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, jak również usługi spedycji morskiej (LCL, FCL) poprzez porty Gdańsk, Gdynia, Hamburg i Bremen.

Nowe biuro w Krakowie wzbogaca portfolio usług firmy, powiększa globalną sieć oraz przyczynia się do rozwoju firmy w kraju.

Zespół w Krakowie to grupa specjalistów z zakresu transportu morskiego oraz lotniczego, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie w obsłudze klientów z sektora motoryzacyjnego, przemysłowego oraz farmaceutyczne, gotowych służyć klientom firmy. 

- Nieustannie inwestujemy w rozwój sieci krajowej. Składa się ona aktualnie z 17 oddziałów operacyjnych, reprezentujących dywizje spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej, logistyki kontraktowej oraz wiodących rozwiązań logistycznych (Lead Logistics Solution) - powiedzieałTobias Jerschke, prezes Kuehne + Nagel Polska. - Dzięki obecności w Krakowie możemy być jeszcze bliżej klientów zlokalizowanych w rozwojowej, południowej części Polski.

źr. Kuehne+Nagel

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK