| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Jones Lang LaSalle: 4 730 m kw. magazynu dla Farutex

Jones Lang LaSalle: 4 730 m kw. magazynu dla Farutex

Jones Lang LaSalle doradzał firmie Farutex Sp. z o.o. przy wynajmie powierzchni magazynowej w ProLogis Park Wrocław III.

Jones Lang LaSalle reprezentował firmę Farutex Sp. z o.o. lidera wśród dystrybutorów żywności dla segmentu HoReCa w Polsce. Jan Barbasiewicz, doradzał z ramienia Jones Lang LaSalle w zawarciu umowy na wynajem 4 730 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Magazyn i biuro w centrum dystrybucyjnym

Firma Farutex wynajmie 4 355 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz 375 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w centrum dystrybucyjnym ProLogis Park Wrocław III.

Dorota Szymańska, Kierownik Oddziału we Wrocławiu, Farutex Sp. z o.o., podsumowuje transakcję: 

- Rok 2011 jest dla nas, tak jak poprzednie lata, rokiem inwestycji. Zmieniliśmy lokalizację oddziału w Gdańsku, teraz czas na kolejne – Kraków i Wrocław.

Głównym powodem zmiany lokalizacji naszego oddziału we Wrocławiu jest potrzeba zwiększenia przestrzeni magazynowej, która pozwoli nam na zwiększenie udziału w rynku i wzrost sprzedaży, a co za tym idzie dalszy rozwój oddziału i całej firmy.

Duży wpływ na naszą decyzję miało atrakcyjne położenie Centrum ProLogis, dzięki któremu będziemy w stanie znacznie szybciej dotrzeć z dostawami do naszych Klientów z regionu Dolnego Śląska.

Jan Barbasiewicz, starszy konsultant, Jones Lang LaSalle, dodaje,: 

- Wrocław to kolejne po Gdańsku i Krakowie miasto, w którym mogliśmy służyć naszym doradztwem firmie Farutex w poszukiwaniu optymalnej lokalizacji magazynu.

Wynajem powierzchni to długi i bardzo ważny dla firmy proces decyzyjny, szczególnie na tak zmiennym rynku jak rynek powierzchni magazynowej. Jestem przekonany, że ProLogis Park Wrocław III będzie odpowiednim miejscem dla firmy Farutex na długie lata.

Obwodnica Wrocławia zapewni dobry dojazd do autostrady A4 i jednocześnie bardzo szybkie dotarcie do innych dzielnic miasta, w tym również do centrum miasta, które jest tak ważne dla specyfiki dostaw dla sektora HoReCa.

Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, Jones Lang LaSalle, składa się z jedenastu osób specjalizujących się w świadczeniu usług w zakresie reprezentacji najemcy, doradztwa inwestycyjnego, wyszukiwania terenów inwestycyjnych, sprzedaży terenów inwestycyjnych oraz relokacji zakładów produkcyjnych na terenie Polski.

źródło: Jones Lang LaSalle

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

r.pr. Bartosz Drozdowicz

Specjalista prawa pracy i ekspert ds. negocjacji, autor bloga www.oprawiepracy.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK