| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Auto i prawo > Auto formalności > Ubezpieczenie pojazdu > Ubezpieczenie dodatkowe w pakietach biznesowych

Ubezpieczenie dodatkowe w pakietach biznesowych

EFL obok narzędzi finansowania, oferuje swoim klientom produkty uzupełniające podstawową ofertę biznesową. Są wśród nich atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, Assistance, GAP, jak również ubezpieczenie EFL Ochrona i Asysta Prawna, EFL Życie oraz EFL Majątek.

EFL  proponuje swoim klientom:

-GAP fakturowy RTI  (Return to Invoice) na okres 24 lub  36 miesięcy  - obejmujący szkodę w postaci różnicy pomiędzy wartością fakturową ubezpieczonego pojazdu, a wartością rynkową pojazdu w dniu szkody oraz
-GAP MIX dostępny dla umów od 48 do 60 miesięcy – stanowiący połączenie GAP RTI na 36 miesięcy  z  GAP  Indeksowy MTE – polegającym   na wypłaceniu świadczenia w wysokości 20% wartości rynkowej pojazdu w chwili wystąpienia szkody całkowitej.

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla pojazdów nowych i używanych - osobowych, dostawczych o ładowności do 2 ton oraz ciężarowych o ładowności powyżej 2 ton.

Dochodź swoich praw z EFL Ochroną i Asystą Prawną

W portfelu usług EFL znajdziemy również ofertę ubezpieczeniową EFL Ochrona i Asysta Prawna. Ubezpieczenie pokrywa wszelkie, niezbędne do dochodzenia swoich praw koszty. Obowiązuje m.in. w zakresie prawa własności oraz umów związanych z ubezpieczonym przedmiotem. Korzyści płynące z oferty to przede wszystkim zapewnienie najszerszej ochrony prawnej, realizowanej według najwyższych europejskich standardów. Dodatkowo, powiązanie ubezpieczenia z leasingiem zapewnia większą komplementarność usług. Przedsiębiorca ma zagwarantowaną ochronę przed wysokimi kosztami sądowymi. Istotnym faktem jest również możliwość natychmiastowej pomocy ze strony prawnika.  Ubezpieczenie sprzedawane jest na cały okres trwania umowy i jest opłacane przez klienta w czynszach leasingowych.

Zobacz też: Brak prawa jazdy, a odszkodowanie z OC

Ubezpieczenie na wypadek zdarzenia losowego

Dostępne w ofercie spółki ubezpieczenie EFL Życie - gwarantuje spłatę rat leasingowych za leasingobiorcę na wypadek zdarzenia losowego, uniemożliwiającego mu regulowanie należności wynikających z umowy. Ubezpieczenie chroni przed finansowymi skutkami takich zdarzeń jak: śmierć, trwała i całkowita niezdolność do pracy czy  pobyt w szpitalu do 6 miesięcy łącznie w okresie trwania umowy. Ubezpieczeniem mogą zostać objęte wszystkie osoby pomiędzy 18, a 70 rokiem życia.

Ubezpiecz finansowany sprzęt

EFL w swojej  ofercie  posiada  również pakiety ubezpieczeń majątkowych. W przypadku EFL takim instrumentem jest EFL Majątek – ubezpieczenie zapewniające ochronę leasingowanych maszyn, urządzeń czy sprzętu elektronicznego. Przedsiębiorcy mają zagwarantowany szeroki zakres ubezpieczenia - „all risk”, zaś składka rozłożona jest na miesięczne raty. Przedmiot objęty jest ubezpieczeniem w każdym miejscu, w którym leasingobiorca prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz też: Odwołanie od decyzji zakładu ubezpieczeń

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Marta Lech

Adwokat, ekspert w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK