| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Mazurskie Safari


Jeżeli znajdujemy się w okolicach Giżycka i mamy ochotę obcować z dziką przyrodą to musimy koniecznie przeżyć przygodę w mazurskim safari.

Na terenie zwierzyńca żyją dzikie zwierzęta tj.: daniele, muflony, jelenie europejskie i mandżurskie, krowy highland cattel, konie, tarpany, dziki, czy strusie. Po jego terytorium jesteśmy przewożeni specjalnie przygotowanym samochodem terenowym. Eksploracje tego wyjątkowego miejsca na mapie Polski będziemy przeprowadzać na ponad 100 hektarowym terenie. Bogactwo gatunków żyjących tam zwierząt stawia zwierzyniec na czołowym miejscu w tego typu obiektach turystycznych.

Cała zabawa odbywa się na zasadzie bezkrwawego safari. Oferta tego obiektu przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Zimą obiekt działa także jako wyciąg narciarski, co świadczy o wielofunkcyjności obiektu.

Zobacz również: Jak korzystać z GPS poza samochodem?

Jeśli znajdujemy się na drodze nr 63 prowadzącej z Orzysza do Giżycka, musimy w Konopkach Wielkich skręcić w prawo. Następnie jedźmy ok. 7 km do miejscowości Talki. W Talkach w momencie mijania krzyża skręćmy w lewo, po to aby nakierować się na żwirową drogę. Prowadzi ona przez 2 km prosto do celu naszej podróży. Nie powinniśmy mieć już dalej trudności, ponieważ umieszczone są tam tablice informacyjne.

Zobacz również: Zanim wyruszysz w długą trasę - poradnik

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Artur Zych

Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy BIK Brokers. Absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1992-95 jeden z organizatorów i założycieli sieci restauracji KFC, Pizza Hut i Taco Bell należącej do PepsiCo.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK