| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Moto porady > Auto w podróży > ABC samochodowych podróży > Najczęściej zadawane pytania osób korzystających z Interhome

Najczęściej zadawane pytania osób korzystających z Interhome

Czy cena może się zmienić? Po co wpłacamy kaucję? Gdzie odbieramy klucze do mieszkania?

W jaki sposób znaleźć obiekt i jak odbiera się klucze?

Klucze odbierane są w biurach lokalnych na miejscu lub przekazywane przez osobę prywatną w określonym w dokumentach miejscu. Opisową trasę dojazdu klienci otrzymują na voucherze – dokumencie podróży. Wybrane oferty mają określone namiary GPS.

Jakiego rodzaju wyposażenia należy się spodziewać?

Rodzaj i jakość wyposażenia obiektów Interhome jak również ich otoczenie są często odzwierciedleniem bardzo szczególnej kultury narodowej i regionalnej.
W każdym domu/apartamencie wakacyjnym Klient może spodziewać się: samodzielnej części mieszkalnej bez dostępu dla osób trzecich, wystarczającej ilości miejsc siedzących w części mieszkalnej,stołu do posiłków z wystarczającą ilością miejsc siedzących, możliwości gotowania z odpowiednią ilością sprzętu do gotowania, lodówki i niezbędnej ilości zastawy stołowej.

W obiektach wakacyjnych całorocznych ogrzewanie jest oczywiście zapewnione i z reguły wliczone w cenę. W typowo letnich miejscowościach wypoczynkowych ogrzewanie zapewnione jest tylko wówczas, gdy zostało ono wymienione w katalogu, znajduje się tam również informacja o tym, czy jest ono dodatkowo płatne.

Odbiorniki telewizyjne są zazwyczaj kolorowe. Czarno-białe telewizory zdarzają się rzadko i jest to podane w katalogu.

Jeśli w domu jest kominek, to oczywiście Klient może z niego korzystać, ale drewno do kominka jest dodatkowo płatne, chyba że w opisie oferty podano, iż jest do dyspozycji na miejscu lub należy zapewnić je sobie we własnym zakresie.

Należące do obiektu miejsca parkingowe są wliczone w cenę, chyba że zapisano inaczej w opisie obiektu. Parkingi publiczne nie są częścią umowy wynajmu, wszelkie informacje o nich nie są wiążące. Standardowe wymiary łóżek:

  • pojedyncze 190 x 90 cm
  • francuskie (1 materac dla 2 osób) 190 x 140 cm
  • łóżko podwójne (2 materace) 190 x 80 cm
  • łóżka piętrowe są najczęściej przeznaczone dla dzieci.

Podane w opisach odległości i wymiary należy traktować szacunkowo. Użytkowanie należących do obiektu wakacyjnego lub osiedla wakacyjnego sprzetów i obiektów takich jak np.: basen, plac zabaw, kort tenisowy itp. jest wliczone w cenę, o ile w opisie nie podano inaczej. Obiekty publiczne (baseny, korty tenisowe, restauracje itp.) nie są częścią kontraktu wynajmu, wszystkie wskazówki ich dotyczące mają jedynie charakter informacyjny i nie są zobowiązujące.

Czy Interhome ma rezydentów

Klient Interhome odbiera klucze od osoby odpowiedzialnej za klucze, nazywanej keyholderem. Osoba ta posługuje się językiem lokalnym, nie ma obowiązku znać języków obcych, np. angielskiego. Duża część osób odpowiedzialnych za klucze zna w stopniu komunikatywnym np. język angielski. Interhome nie ma swoich rezydentów. Wszelkie pytania, problemy i pytania o pomoc na miejscu należy kierować bezpośrednio do keyholdera lub biura Interhome.

Zamów bezpłatny katalog lub ofertę "szytą na miarę"!

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Igor Bąkowski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK