| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Nowy ubezpieczyciel: Starter Auto

Nowy ubezpieczyciel: Starter Auto

Polisa ubezpieczeniowa samochodu powinna zabezpieczać właściciela auta przed szeregiem trudnych do przewidzenia sytuacji. Zobacz co oferuje ubezpieczenie firmy Starter Auto.

Ubezpieczenie Starter Auto

Do Inseco.pl, internetowego marketu ubezpieczeń, dołączył kolejny ubezpieczyciel. To Starter Auto, wyłączny partner ADAC w Polsce, specjalizujący się w ubezpieczeniach auto assistance na terenie całej Europy. Wysokość składki można wyliczyć w niecałą minutę a zakupu polisy można dokonać na Inseco.pl oraz w 8 bankach współpracujących z operatorem marketu ubezpieczeniowego – Blue Finance (Grupa Blue Media).

Ubezpieczenie od złego paliwa czy rozładowanego akumulatora

Ubezpieczenie Starter Auto zapewnia szybką pomoc w razie wypadku, awarii czy kradzieży pojazdu. Tym co je wyróżnia na rynku jest pomoc w przypadku każdego zdarzenia – także wlania niewłaściwego paliwa czy rozładowania akumulatora. Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze samochodów osobowych a także aut z homologacją ciężarową, niezależnie od wieku i przebiegu pojazdów.  Ubezpieczenie oferowane jest w trzech wariantach.

Zobacz też: Co to jest ubezpieczenie smartcasco?

Zakres polisy Starter Auto

Wariant Starter Auto SMART to ochrona dla oszczędnych. Wariant obejmuje naprawę samochodu na miejscu lub holowanie do 50 km od miejsca awarii raz w roku. Wystarczy już 69 zł, aby bez zmartwień dojeżdżać do pracy własnym samochodem.

Wariant Starter Auto Classic to assistance, który obejmuje pomoc na terenie całej Polski. Zapewnia on naprawę samochodu na drodze lub holowanie do 100 km od miejsca awarii. Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o możliwość skorzystania z samochodu zastępczego lub hotelu na czas naprawy pojazdu (do 3 dni). Klient ma również możliwość rozszerzenia zakresu holowania do 200 km w przypadku awarii lub bez limitu kilometrów, gdy zdarzy się wypadek.

Wariant Starter Auto Comfort zapewnia kierowcy bezpieczeństwo na terenie całej Europy. Podobnie jak w przypadku wariantu Starter Auto Classic, kierowca może dokonać tu rozbudowy podstawowej oferty pakietu, która obejmuje naprawę auta na drodze lub jego holowanie do 100 km od miejsca awarii. Ubezpieczenie można rozszerzyć o możliwość skorzystania z samochodu zastępczego, hotelu na czas naprawy pojazdu (do 3 dni). Można także zwiększyć zakres holowania do 200 km (w przypadku awarii) bądź do 500 kilometrów (w razie wypadku).

Wysokość składki polisy

Dzięki uproszczeniu formularzy transakcyjnych, wyliczenie składki dla wybranego wariantu ubezpieczenia auto assistance trwa na Inseco.pl niespełna minutę.  - Klient decyduje o wszystkich parametrach ubezpieczenia, a następnie otrzymuje czytelny, tabelaryczny opis ofert. Dzięki temu może porównać korzyści płynące z wybranych wariantów ubezpieczenia – wylicza Adriana Bartuś z Blue Finance, spółki będącej operatorem marketu Inseco.pl. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się już po 5 dniach od opłacenia składki.

Market Inseco.pl prowadzi agencja ubezpieczeniowa Blue Finance Sp. z o.o .(Grupa Blue Media). Prowadzi ona również markety ubezpieczeniowe dla partnerów, w tym m.in. dla banków. Dzięki temu ubezpieczenia Auto Starter można zakupić nie tylko w markecie ubezpieczeniowym Inseco.pl ale także w Alior Banku, Deutsche Banku, Raiffeisen Banku, Millennium Banku, Euro Banku, Banku Pocztowym, VW Banku i Meritum Bank.

Źródło: Insecopl

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA

Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 227 000 członków i studentów w 179 krajach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK