| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Mała firma > Podatki > Jakie są skutki podatkowe zbycia udziału w spółce komandytowej?

Jakie są skutki podatkowe zbycia udziału w spółce komandytowej?

Chciałbym przenieść ogół swoich praw i obowiązków, jako wspólnika spółki komandytowej, na inną osobę. Jakie wywoła to skutki w podatku dochodowym? Czy będzie to oznaczało likwidację działalności gospodarczej, jeżeli poza uczestnictwem w spółce nie prowadzę innej działalności?


◀ powrót do artykułu

źródło: inforCMS

Dochód z likwidacji działalności ustalany jest w sposób określony w art. 24 ust. 3 ustawy o PIT.

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

KPRF Law Office

Nowy wymiar obsługi prawnej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK