| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Mała firma > Finanse i rozwój > Limit kredytowy pozwoli rozwinąć się firmie

Limit kredytowy pozwoli rozwinąć się firmie

Szybki i wygodny kredyt w rachunku bieżącym firmy to dobre rozwiązanie, jeśli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje dodatkowego kapitału na rozszerzenie profilu działalności lub przezwyciężenie chwilowego kryzysu. Banki dysponują szerokim wachlarzem korzystnych ofert dla firm.

Środki z kredytu mogą być przeznaczone na dowolny cel

Kredyt w rachunku bieżącym firmy to wygodne rozwiązanie, które zadowoli każdego przedsiębiorcę. Środki te mogą być bowiem przeznaczone na dowolny cel, bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających ich wykorzystanie. Dostęp do kredytu odnawialnego jest wygodny i szybki, bo udostępnione środki można wykorzystać w każdej chwili, na przykład za pomocą systemu bankowości internetowej. Limit zadłużenia ustalany jest indywidualnie po analizie i ocenie zdolności kredytowej firmy. Każda wpłata na konto pokrywa część salda debetowego i zmniejsza wysokość odsetek, jednocześnie zwiększając sumę do ponownego wykorzystania.

Polecamy: Nowe maszyny, urządzenia? Sfinansuj ich zakup kredytem inwestycyjnym!

Inne oferty banków

Kredyt w rachunku bieżącym to nie jedyna korzystna oferta dla firm. Spośród wielu innych propozycji warto zwrócić uwagę na Linię Wielocelową Banku BPH. Umożliwia ona wykorzystanie środków aż w pięciu formach, w zależności od potrzeb. Dobrym rozwiązaniem może być także oferta kredytu obrotowego, na przykład Banku BGŻ. Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym przypomina kredyt odnawialny, jednak jego wysokość można dowolnie zmieniać co miesiąc w zależności od aktualnych potrzeb firmy. Koszty kredytu są niskie, a zasady spłaty ustalane indywidualnie.

Kredyt w rachunku to dobre zabezpieczenie, tak na wszelki wypadek. Niewykorzystywany nie wiąże się z żadnymi kosztami. Warto więc wziąć taką opcję pod uwagę, jeśli planujemy dalszy rozwój naszej firmy. Alternatywą dla debetu są kredyty gotówkowe, jednak nie jest to oferta tak korzystna jak limit w rachunku, ze względu na wyższe oprocentowanie i w związku z tym wyższy koszt całkowity kredytu.

Eksperci totalmoney.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Stillwell Polska Sp. z o.o.

Stillwell Polska Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą prawniczą zajmującą się obsługą prawną przedsiębiorstw a także sprzedażą gotowych spółek.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK