| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Mała firma > ABC małej firmy > Małopolski Festiwal Innowacji – jedyny taki tydzień w roku

Małopolski Festiwal Innowacji – jedyny taki tydzień w roku

118 wydarzeń, 34 partnerów, 30 firm i 20 instytucji prezentujących się na Targach Innowacji, niezliczona ilość spotkań i całe województwo zaangażowane w wyjątkowy projekt – to najkrótsze z możliwych podsumowań zakończonego 31 maja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Festiwalu, który od czterech edycji pokazuje jak ważne miejsce w naszym życiu zaczynają zajmować innowacyjne rozwiązania.

Ostatni tydzień maja obfitował w targi, wystawy, szkolenia, warsztaty, konferencje, seminaria, spotkania z przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki, panele dyskusyjne i rozmowy, które nie tylko czerpią z dotychczasowych osiągnięć, ale przede wszystkim stają się motywacją do rozwoju i kreowania nowych rozwiązań. Ich cel
był jeden – pokazać szerokiemu gronu odbiorców jak znacznym przemianom podlegała w ostatnich latach małopolska gospodarka, i jakie dalsze wyzwania przed nią stoją.

- Celem naszych spotkań jest nie tylko prezentowanie dorobku małopolskich firm, ale także podnoszenie świadomości, co do tego czym jest innowacyjność w biznesie – mówił Marek Zuber, wysoko ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych – Innowacyjność ma przecież różne wymiary, to nie tylko nowoczesne komputery i statki kosmiczne, ale też np. nowe systemy zarządzania w firmach. Wielu przedsiębiorców w Małopolsce stosuje takie innowacyjne rozwiązania – podkreślał Zuber. Jego wystąpienie było częścią spotkania, w którym udział wzięli m.in. Roman Ciepiela, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Jacek Drabik, Country Manager Motorola Solutions Systems Polska czy Wojciech Burkot, Dyrektor Google Poland Panowie spotkali się podczas panelu dyskusyjnego pt. Innowacyjne podejście do edukacji i nauki wymiarem globalnego sukcesu firmy, który był zwieńczeniem całodniowej Konferencji Dzisiejsze inspiracje innowacją przyszłości – Małopolska Case Study. Było to jedno z trzech wydarzeń, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez gospodarczych regionu: oprócz Konferencji są to także Małopolskie Targi Innowacji oraz warsztaty Przy kawie o innowacjach.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Łodygowska

Prawnik, autorka bloga prawniczego dla kobiet w ciąży i młodych Mam www.matkaprawnik.pl. Specjalizuje się w prawie pracy, opiece okołoporodowej i ubezpieczeniach społecznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK