| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kursy Walut > Komentarze rynkowe > Złoty przestał się wzmacniać

Złoty przestał się wzmacniać

Na razie nie udało się przetestować poziomu 3,86 zł za euro mimo lepszego zachowania się indeksów na Wall Street wczoraj wieczorem, co częściowo uchroniło też EUR/USD przed ponownym testem okolic 1,3530.

USD/PLN: Wczoraj wieczorem notowania wróciły poniżej 2,85, ale dzisiaj znów jesteśmy powyżej tego poziomu. Korekta ma zatem szanse na kontynuację, chociaż na razie trudno jest zakładać, aby doszło do naruszenia 2,88. Wsparciem jest rejon 2,82-2,83. Wskaźniki na wykresie H4 zdają się potwierdzać zwyżkę.
EUR/USD: Widoczne na wykresie dziennym dolne cienie świec, pokazują, iż obowiązującym trendem zaczyna być „boczniak” z dość szerokimi ograniczeniami 1,3440-1,3800. W krótkim okresie jest to 1,3530-1,3630. Wskaźniki na wykresie H4 dają lekką przewagę scenariuszowi spadkowemu (do 1,3530).

GBP/USD: Funt wciąż pozostaje słaby, chociaż uwagę zwracają dywergencje na dziennych wskaźnikach, co być może będzie pretekstem do wykreowania większego odbicia. Na razie czekamy na wyniki ponownego testu 1,4850, który to poziom jest wyznaczany dodatkowo z zależności Fibonacciego. Wskaźniki na wykresie H4 preferują delikatne zniżki.

Powyższy materiał nie stanowi rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczących instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców ( Dz.U. nr 206 z 2005 roku, poz. 1715). Nie jest również tekstem promocyjnym Domu Maklerskiego BOŚ S.A.

Czytaj także

Ekspert:

Marek Rogalski

Ekspert ds. rynku walut w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska SA

Źródło:

Własne

Zdjęcia


INFORLEX Kadry Płace i HR211.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Coris Lex Services sp. z o. o.

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK