| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Rynek kredytów > Promocje kredytów hipotecznych

Promocje kredytów hipotecznych

Bank DnB Nord zakończył 4 lipca promocję dla kredytów w euro polegającą na zerowej marży kredytu w ciągu pierwszego roku. Walutowy kredyt hipoteczny na 100% wartości nieruchomości można uzyskać jeszcze w 3 bankach.

W DnB Nord z dniem 4 lipca została zakończona Promocja „Marża 0% dla kredytów w EURO. Dotychczasowa promocja polegała na tym, że w ciągu pierwszych 12 miesięcy marża dla kredytu w EURO wynosiła 0% - oprocentowanie kredytu było w tym okresie na poziomie stopy EURIBOR 6M.

W mBanku do końca lipca została przedłużona promocja „Powrót Franka”. Oznacza to, że klienci ubiegający się o kredyt w CHF, po spełnieniu szczegółowych warunków określonych przez bank, mogą liczyć na preferencyjną marżę i kredyt na 100% wartości zakupywanej nieruchomości.

Z dniem 1 lipca 2009 zostają przedłużone promocje dotyczące warunków cenowych dla kredytu hipotecznego w Polbanku. Dotyczą one m.in. preferencyjnych stawek marż, obniżenia prowizji za udzielenie kredytów w EURO, a także braku opłat za wycenę nieruchomości.

Ze względu na zmianę kwartału uległy zmiany w stawkach referencyjnych w poszczególnych Bankach. Stawki referencyjne zostały zmienione dla kredytów w PLN, EURO, CHF i USD w Pekao S.A., PKO BP, Lukas Banku, Eurobanku, GE MONEY, Polbanku, mBanku, DnB Nord, Millennium i Deutsche Bank. Oznacza, to że oprocentowanie kredytów w tych bankach w bieżącym kwartale również ulegnie zmianie.

Nadal można uzyskać kredyt na 100% wartości zakupywanej nieruchomości i to nie tylko w złotówkach. W trzech bankach jest możliwy do zyskania również we frankach szwajcarskich i EURO, mianowicie w Deutsche Banku, mBanku i Multibanku. Dodatkowo, w mBanku i Multibanku można również wnioskować o kredyt w USD. Osoby zainteresowane uzyskaniem takiego kredytu w złotówkach mają jeszcze większy wybór. Kredyt w złotówkach bez wymaganego wkładu własnego oferują bowiem: Deutsche Bank, Eurobank, Lukas Banku, mBanku, Multibanku, PEKAO i PKO BP.

Oferta kredytów w CHF nie uległa zmianie. Obecnie na rynku jest kilka banków, w których można uzyskać tego typu kredyt, mianowicie: Deutsche Bank, mBank, Multibank, Nordea, Polbank, GE Money i PKO BP.

LP

NAZWA BANKU

MARŻA

WYMAGANY WKŁAD WŁASNY

PROWIZJA ZA UDZIELENIE KREDYTU

MAKSYMALNY OKRES KREDYTOWANIA

WYMAGANIA DODATKOWE

1.

Deutsche Bank

3% - 4%

Nie

1% - 3%

30 lat

Przy kredycie bez wkładu własnego wymagany minmalny poziom dochodów netto to 12 tys. zł.

2.

mBank

3,7% - 4,2%

Nie

45 lat

Przystąpienie do promocji „powrót franka”

3.

Mulitbank

3,7% - 4,2%

Nie

45 lat

Przystąpienie do promocji

4.

Nordea

3,6% - 5,2%

10%

2% - 3%

30 lat

Zarobki w wys. 6 tys. PLN dla jednej osoby, 8 tys. PLN dla dwóch osób i 10 tys. PLN netto dla 3 i więcej osób w gospodarstwie domowym

5.

Polbank

4% - 5%

25%

1,50%

40 lat

Zgoda na przelewanie wynagrodzenia na rachunek w banku

6.

GE Money

3,60% - 6,20%

20%

1,2% - 4,2%

30 lat

 

7.

PKO BP

7,62% - 9,16%

25%

1% - 3,5%

40 lat

`Możliwe obniżenie marży przy sprzedaży dodatkowych produktów

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Europejskie Centrum Konsumenckie

Pomoc prawna dla konsumentów w UE

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »