| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Kredyty gotówkowe i konsumpcyjne > Porównanie kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

W ostatnich tygodniach wiele mówi się o podwyżkach i ograniczeniach związanych z kredytami hipotecznym. Banki podnoszą marże, zaczynają wymagać wkładów własnych, ograniczają dostępność kredytów. To efekt kryzysu szalejącego na rynkach finansowych. Analitycy Open Finance porównali zmieniające się koszty pożyczek.

OprocentowanieProwizja
sierpieńpaździerniksierpieńpaździernik
Bank BGŻ14,5014,53 (min. 75 PLN)3 (min. 75 PLN)
Bank BPH18,20od 17,45,00b/d
BZ WBK16,7015,563,005
Deutsche Bank12,0412,321,501
DnB NORD13,4113,551,501,5
GETIN Bank7,458,43,002
ING Bank12,0014,53,003
Invest Bank17,5017,53,003
Kredyt Bank10,5010,54,004
LUKAS Bank14,50132,502,5
Millenniumod 7,9od 7,92,002
MultiBank13,7515,252,002
Nordea Bank15,5015,51,001
Pekao16,5016,50,00
PKO BPod 9,5od 9,755,005
Polbank EFG16,9016,90,00
Santander14,5014,55,005
Volkswagen Bank10,6510,651,001
obniżkapodwyżka
OprocentowanieProwizja
sierpieńpaździerniksierpieńpaździernik
Bank BGŻ14,5014,55,005
Bank BPH18,20od 17,45,00b/d
BZ WBK17,2017,894,004
Deutsche Bank12,5412,822,001,5
DnB NORD13,4113,551,501,5
GETIN Bank9,4519,44,005
ING Bank15,0017,55,005
Invest Bank18,5018,55,005
Kredyt Bank10,5010,55,005
LUKAS Bank14,50135,005
Millennium7,907,95,005
MultiBank14,7516,253,003
Nordea Bank16,00163,003
Pekao16,5016,50,00
PKO BPod 12,5od 12,755,005
Polbank EFG16,9016,90,00
Santander14,5014,55,005
Volkswagen Bank10,6510,651,001
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Aleksandrowicz

Ekspert w dziedzinie ogrodów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »