| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Karty kredytowe > Warto wiedzieć > 5000 bankomatów za darmo dla klientów Kredyt Banku

5000 bankomatów za darmo dla klientów Kredyt Banku

Już w ponad 5 tys. bankomatów klienci Kredyt Banku mogą wypłacać bez prowizji. To druga na polskim rynku tak duża pod względem liczby urządzeń bezpłatna sieć bankomatów.

Bezprowizyjna sieć bankomatów dla klientów Kredyt Banku to 5032 urządzenia.

Klienci mogą za darmo wypłacać gotówkę z bankomatów oznaczonych logo „Twoja Sieć", Cash4You, Global Cash oraz Euronet.

- Szeroka sieć bankomatów to atut dla klientów Kredyt Banku, dzięki czemu mogą oni wypłacać pieniądze bez prowizji w co trzecim urządzeniu, jakie funkcjonuje w Polsce. Nasza sieć bezprowizyjnych bankomatów to druga pod względem liczby sieć bezpłatnych ATMów. – mówi Monika Nowakowska, dyrektor Biura PR Kredyt Banku.

Sieć tradycyjnych placówek Kredyt Banku liczy 402 oddziałów. W 39 z nich ustawiono samoobsługowe drukarki wyciągowe, które umożliwiają wydruk wyciągów z rachunków Ekstarkonto lub Ekstrabiznes. Wyciągi są drukowane z karty płatniczej typu KONTAKT i po podaniu PIN-u. W przypadku nieodebrania wydrukowanych dokumentów lub karty w określonym czasie, są one zabezpieczane w urządzeniu.

Wyszukiwarka bankomatów

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i doradca podatkowy. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. W latach 2010–2013 Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Ukończył WPiA na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalista w zakresie postępowań podatkowych, wielokrotnie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. W zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, prowadził procesy optymalizacji podatkowych m.in. przy projektach dotyczących skomplikowanych transakcji gospodarczych, w szczególności łączenia spółek kapitałowych, podziału przez wydzielenie oraz przekształcenia spółek kapitałowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych prowadzonych pod kątem identyfikacji ryzyka i możliwości optymalizacji. Jest doświadczonym wykładowcą, działalnością szkoleniową zajmuje się od 2011 r. Jego doświadczenie szkoleniowe obejmuje ponad 400 szkoleń (ponad 2500 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, procedury podatkowej, cen transferowych, oraz delegacji krajowych i zagranicznych. Współpracownik największych polskich firm szkoleniowych. Realizował szkolenia zarówno dla sektora prywatnego, jak i dla jednostek sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK