| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Inwestycje > Rynek finansowy > Niższe odsetki na lokatach Noble Banku

Niższe odsetki na lokatach Noble Banku

Bank obniżył oprocentowanie lokat terminowych w złotych i walutach obcych, lokaty rentierskiej i rachunków ROR.

Na 3-miesięcznej lokacie terminowej w złotych bank proponuje teraz 5 proc. w skali roku, niezależnie od wysokości wkładu. Wcześniej było to 7,5 proc. 5,5 proc. odsetek zarobimy na lokatach półrocznych, a 6 proc. na rocznych (wcześniej odpowiednio 7,2 proc. i 7 proc.). Oprocentowanie lokat 4-miesięcznych i 5-miesięcznych wynosi 5 proc. w skali roku (wcześniej 7,5 proc.), ale dotyczy to tylko lokat odnowionych. Bank nie oferuje już takich lokat dla nowych klientów. Minimalna wpłata wynosi 500 zł.

Lokaty zakładane w euro przyniosą teraz od 3 do 3,75 proc. zysku (w zależności od okresu), wcześniej od 3,75 do 4 proc. Lokaty dolarowe dadzą zarobić od 2 do 2,75 proc. (wcześniej od 2,75 do 3,25 proc.).

Do 5,8 proc. spadło oprocentowanie Lokaty Rentierskiej (w złotych). Przed zmianą wynosiło od 6 do 6,75 proc. w zależności od długości lokaty.

Spadło też oprocentowanie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. W zależności od salda na rachunku Noble Bank płaci od 4,56 proc. (saldo poniżej 200 tys. zł) do 5,06 proc. (saldo powyżej 5 mln zł). Wcześniej oprocentowanie rachunków wynosiło od 5,61 do 6,11 proc. Oprocentowanierachunków prowadzonych w walutach obcych wynosi teraz: 0,42 proc.(konto dolarowe), 1,74 proc. (eurowe), 0,32 proc. (frankowe) i 1,59proc. (prowadzone w funtach brytyjskich).

Aktualne oferty banków

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kamil Kopka

Wiceprezes ds. finansowania rolnictwa i budownictwa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK