| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Dotacje > Szkolenia > Jak bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje w Warszawie?

Jak bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje w Warszawie?

Kto powiedział, że doświadczenie i chęć zdobywania nowej wiedzy nie mogą iść razem w parze? Mieszkańcy Warszawy powyżej 45 roku życia mają teraz niepowtarzalną szansę na udział w cyklu bezpłatnych szkoleń. Dzięki nim wzmocnią swoją pozycję na rynku pracy poprzez nabycie poszukiwanych przez pracodawców umiejętności. Rejestracja udziału w projekcie jest banalnie łatwa, wystarczy tylko odrobina odwagi!

Po zakończeniu szkoleń uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z rozporządzeniem MEN, uprawnienia państwowe (tam gdzie występują) oraz certyfikat uczestnictwa w projekcie.
Zgodnie z przyjętymi w projekcie założeniami, wszystkie zajęcia odbywać się będą po godzinach i poza miejscem pracy. Grupy szkoleniowe będą liczyć po 10 osób.

Warunkiem rozpoczęcia procesu rekrutacji jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa. Wzór deklaracji można pobrać ze strony internetowej projektu: http://www.kompetentniwpracy.pl

Deklaracja uczestnictwa powinna zostać wypełniona w języku polskim, komputerowo lub odręcznie drukowanymi literami, we wszystkich polach. Tak wypełnioną deklarację należy złożyć w kopercie lub w sposób trwale spięty w Urzędach Dzielnic (Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Śródmieście, Ursynów, Wawer), Wojewódzkim Urzędzie Pracy lub Biurze Projektu. Dopuszcza się także możliwość przesłania deklaracji za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Warto pamiętać, że samo wypełnienie i złożenie deklaracji uczestnictwa nie jest jednoznaczne z przyjęciem do udziału w projekcie. O wyborze danego kandydata decyduje komisja rekrutacyjna.

Deklaracja uczestnictwa powinna zostać złożona w terminie naboru. Aktualnie jest ona prowadzona w sposób ciągły w trakcie trwania projektu, jednak nie dłużej niż do dnia rozpoczęcia ostatniego kursu tj. do dnia 1 marca 2012 r.
Proces rekrutacji prowadzony jest za pomocą Deklaracji uczestnictwa, o której mowa w i składa się z następujących etapów:

• Etap I – weryfikacja formalna Deklaracji uczestnictwa,
• Etap II – weryfikacja merytoryczna Deklaracji uczestnictwa przez Komisję Kwalifikacyjną,
• Etap III - Testy kwalifikacyjne na kursy językowe. O terminie testu kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie i/lub pocztą elektroniczną – e-mail,
• Etap IV – rozmowa rekrutacyjna z wybranymi przez Komisję Kwalifikacyjną osobami.

Po pobraniu formularza deklaracji uczestnictwa, wypełniamy go w następujący sposób: wpisujemy dane kontaktowe (dane personalne, adres zamieszkania, numer telefonu), następnie wskazujemy swoje wykształcenie, zawód wyuczony i wykonywany (wraz z poświadczeniem osoby upoważnionej) oraz określamy zainteresowanie kursami. Można w tym polu wskazać maksymalnie 2 kursy, z czego kurs z numerem 1 będzie preferowanym. Tak wypełniony formularz, odręcznie podpisany przekazujemy do ZDZ w Warszawie, Urzędów Dzielnic lub WUP w Warszawie.

Polecamy:Zarządzanie wiedzą w organizacji

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Miśkiewicz

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK