| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Dotacje > Szkolenia > Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Ruszył nabór projektów wspierających organizację staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Aby aplikować o środki unijne w ramach konkursu konieczne jest złożenie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wymaganiami regulaminu konkursu.

Dofinansowanie w ramach konkursu mogą uzyskać podmioty, które realizują projekty powodujące organizację praktycznych staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw w jednostkach naukowych oraz pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Przewiduje się również możliwość otrzymania wsparcia na projekty przyczyniające się do tymczasowego zatrudnienia w MŚP wysoko wykwalifikowanego personelu. Nabór wniosków prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego do końca maja br.

Polecamy serwis Mała firma

Wniosek o dofinansowanie

Wniosek o dofinansowanie w ramach tego konkursu należy przygotować za pomocą jednej z dwóch aplikacji tzn. Generatora Wniosków Aplikacyjnych (on-line, w wersji 5.3) lub Generatora Wniosków Aplikacyjnych (off-line, w wersji obowiązującej w dniu ogłoszenia konkursu).

Generator Wniosków Aplikacyjnych (on-line) jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej http://www.efs.gov.pl, natomiast w przypadku wersji off-line – http://www.efs.gov.pl
Po wypełnieniu wniosku zgodnie z Instrukcją do wniosku o dofinansowanie należy wygenerować dwa pliki ZIP_POKL oraz PDF. 

Wniosek o dofinansowanie należy dostarczyć do Instytucji Organizującej Konkurs w dwóch wersjach: papierowej i elektronicznej. 

Papierową wersję wniosku o dofinansowanie należy złożyć w dwóch oryginalnych egzemplarzach, lub w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem. Papierowa i elektroniczna wersja wniosku musi posiadać jednakową sumę kontrolną. Po wydrukowaniu wniosku z pliku PDF należy złożyć podpis w części V wniosku. Przy podpisie należy złożyć pieczęć imienną. 

Wniosek (dwa egzemplarze), załączniki (po jednym egzemplarzu do każdego wniosku) oraz nośnik, opisany numerem konkursu, na którym została zapisana wersja elektroniczna wniosku (CD/DVD) należy złożyć w zaklejonej kopercie do Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Niespełnienie wymogów określonych w Regulaminie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu będzie skutkować negatywną oceną na etapie oceny formalnej wniosku.

Polecamy: Dotacje dla wiejskich mikroprzedsiębiorców

Polecamy artykuły

Ekspert:

Tomasz Wydra

Specjalista w dziedzinie dotacji unijnych

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach
Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Przewodnik po zmianach przepisów 2017/201825.80 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

JGBS Biernat & Partners S.K.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK