| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Dotacje > Szkolenia > Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Ruszył nabór projektów wspierających organizację staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Aby aplikować o środki unijne w ramach konkursu konieczne jest złożenie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wymaganiami regulaminu konkursu.

Dofinansowanie w ramach konkursu mogą uzyskać podmioty, które realizują projekty powodujące organizację praktycznych staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw w jednostkach naukowych oraz pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Przewiduje się również możliwość otrzymania wsparcia na projekty przyczyniające się do tymczasowego zatrudnienia w MŚP wysoko wykwalifikowanego personelu. Nabór wniosków prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego do końca maja br.

Polecamy serwis Mała firma

Wniosek o dofinansowanie

Wniosek o dofinansowanie w ramach tego konkursu należy przygotować za pomocą jednej z dwóch aplikacji tzn. Generatora Wniosków Aplikacyjnych (on-line, w wersji 5.3) lub Generatora Wniosków Aplikacyjnych (off-line, w wersji obowiązującej w dniu ogłoszenia konkursu).

Generator Wniosków Aplikacyjnych (on-line) jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej http://www.efs.gov.pl, natomiast w przypadku wersji off-line – http://www.efs.gov.pl
Po wypełnieniu wniosku zgodnie z Instrukcją do wniosku o dofinansowanie należy wygenerować dwa pliki ZIP_POKL oraz PDF. 

Wniosek o dofinansowanie należy dostarczyć do Instytucji Organizującej Konkurs w dwóch wersjach: papierowej i elektronicznej. 

Papierową wersję wniosku o dofinansowanie należy złożyć w dwóch oryginalnych egzemplarzach, lub w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem. Papierowa i elektroniczna wersja wniosku musi posiadać jednakową sumę kontrolną. Po wydrukowaniu wniosku z pliku PDF należy złożyć podpis w części V wniosku. Przy podpisie należy złożyć pieczęć imienną. 

Wniosek (dwa egzemplarze), załączniki (po jednym egzemplarzu do każdego wniosku) oraz nośnik, opisany numerem konkursu, na którym została zapisana wersja elektroniczna wniosku (CD/DVD) należy złożyć w zaklejonej kopercie do Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Niespełnienie wymogów określonych w Regulaminie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu będzie skutkować negatywną oceną na etapie oceny formalnej wniosku.

Polecamy: Dotacje dla wiejskich mikroprzedsiębiorców

reklama

Ekspert:

Tomasz Wydra

Specjalista w dziedzinie dotacji unijnych

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach
Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz54.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Edyty Grubek EG Usługi Księgowe

Biuro księgowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »